بازسازی و طراحی داخلی اداری زون در کشور چین

به گزارش سبزوار امروز، در ادامه فرایند شناخت پروژه های برتر طراحی داخلی و بازسازی منزل در دنیای معماری در این مقاله در شرکت بازسازی ساختمان خبرنگاران قصد داریم یکی دیگر از پروژه های مطرح در سطح جهانی در سال 2018 که در کشور چین احداث شده است را با هم مرور کنیم و جنبه های مختلف طراحی آن را آنالیز کنیم.

بازسازی و طراحی داخلی اداری زون در کشور چین

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

تیم طراحی ZONES همواره بر این ایده بوده است که در طراحی دکوراسیون داخلی اداری ، منطق طراحی پنهان در فضا را با به اجرا در آوردن یک روش طراحی ساده و موثر برای افزایش سطح فضایی و اضافه کردن یک چشم انداز طراحی منحصر به فرد شکل دهد .

این محیط اداری در مساحت 350.0 m2 و در دو طبقه طراحی شده است .

معماران این بازسازی ساختمان با استفاده از قوس هایی که در فضا ایجاد کردند باعث شدند یک بدنه ساده و در معرض دید بوجود بیاید که فضای داخلی را خالص و در چشم بینندگان فضایی قدرتمند و الهام بخش باشد.

نکته ای که طراحان در پلان و دکوراسیون اداری به کار برده اند این بود که فضای اداری و فضای ورودی را با قراردادن یک پارتیشن در جلوی ورودی ، به طور موثری از یکدیگر جدا نمایند که این جدایی ، بازدید نمایندگان را متوجه این قضیه میکند که اینجا یک محل عبور است و دو فضا برای یکدیگر ایجاد مزاحمت نمینمایند و سیرکولاسیون و لاین های حرکتی نرم تر و موثر تر میشود .

وقتی مراجعه نماینده وارد فضا میشود در کنار دیوار با جایگاه های کاغذی که قابلیت جمع شدن دارند ، روبرو میشود که میتواند به شکل های مختلف تغییر پیدا نمایند که این فضا را انعطاف پذیر تر و جذاب تر میکند .

با افزودن یکسری از قوانین ساده، فضای داخلی میتواند جدا یا با یکدیگر هم پوشانی داشته باشند .

دادن ارتفاع های مختلف به فضا و عملکرد های مختلف یک ساختار منحصر به فرد را شکل میدهد که قاب های جالب و منحصر به فردی در فضا ایجاد میکند و تداوم فضایی غیر منتظره ای را به دفتر میدهد .

یکی دیگر از عرصه هایی که در تعمیرات ساختمان این پروژه حائذ اهمیت میباشد این است که در بدو ورود جلب نظر میکند پله مارپیچ این اداره است که منحنی شکل است و کاملا با فضا و منحنی های ایجاد شده در اداره هم پوشانی دارد و در ترکیب است .

ساختار تیرهایی که در سقف به صورت اکسپوز به کار رفته اند و در معرض دید هستند یک طبیعت و سرشت و خونگرمی ساده ای را در کل فضا پخش مینمایند .

دکوراسین اداری این پروژه را با آنالیز متریال به کار رفته در آن دنبال میکنیم . سطوح و دیوار ها با مواد فیبری پوشیده شده اند که دو خاصیت به فضا میدهد ، اول باعث کاهش انتقال صدا و ایجاد آزار و مزاحمت میوشد . ثانیا باعث افزایش یافتن سطح خلوص جو فضایی و اتمسفر فضا میشود .

طراحی داخلی اداری دیوار ها از دو رنگ سفید ساده و خاکستری تشکیل شده است و با هم تطبیق یافته اند و اثر سه بعدی فضا و سبک آن که نشانگر سادگی و آزادی هست ، توسط مراجعه نماینده برداشت میشود .

اما متریال دیگری که در این دفتر به کار رفته است ، چوب است که پوشش درب ها را تشکیل میدهد .

هم چنین انتخاب مبلمان ساده و راحت ، برای آرامش کارکنان و مراجعه نمایندگان بسیار دلنشین است و فضای داخلی را خالص تر و طبیعی تر جلوه میکند .ایجاد فضاهای استراحت مناسب و فضاهای مخصوص نوشیدن چای که از سنت های مردم چین است ، این دل نشینی فضا را چند برابر میکند .

منبع: هیرادانا
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1537

به "بازسازی و طراحی داخلی اداری زون در کشور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی و طراحی داخلی اداری زون در کشور چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید