ایلان ماسک 10 فرزند دارد و فقط در این حالت دوباره بچه دار نخواهد شد

به گزارش سبزوار امروز، روزیاتو نوشت: ایلان ماسک، مدیر شرکت تسلا در مصاحبه جدیدی از تمایلش به داشتن بچه ها بیشتر گفته است. ماسک که حالا 10 فرزند، از جمله یک دوقلو و یک سه قلو دارد، در این مصاحبه گفت که تنها یک چیز می تواند او را از بچه دار شدن دوباره بازدارد.

ایلان ماسک 10 فرزند دارد و فقط در این حالت دوباره بچه دار نخواهد شد

اولین فرزند او در سال 2002 به دنیا آمد و آخرین آن در سال 2021. همسر اول ماسک یک نویسنده کانادایی به نام جاستین ویلسون بود که ماسک از او 6 فرزند دارد. آن ها در سال 2000 با یکدیگر ازدواج کردند اما زندگی مشترک آن ها در سال 2008 به انتها رسید. ماسک حضانت 5 تا از بچه ها شان را به طور مشترک با ویلسون برعهده دارد.

زن بعدی زندگی ماسک، تلولا رایلی بود که مؤسس شرکت تسلا 2 بار با او ازدواج کرد و 2 بار هم از او جدا شد. آن ها بار اول از سال 2010 تا 2012 و بار دوم از 2013 تا 2016 با یکدیگر زندگی کردند اما صاحب فرزند نشدند.

ماسک در سال 2018 با گرایمز، خواننده کانادایی وارد رابطه شد و آن ها در سال 2020 صاحب اولین فرزند خود شدند. این زوج در سپتامبر 2021 از یکدیگر جدا شدند و بعد از مدت کوتاهی بار دیگر رابطه خود را از سر گرفتند و این بار در دسامبر 2021 به وسیله رحم اجاره ای صاحب فرزند دیگری شدند. با این حال، اندکی بعد بار دیگر به رابطه خود انتها دادند.

او در نوامبر 2021 از شیون زیلیس، یکی از مدیران اجرایی رده بالای شرکت نورا ِ ماسک، صاحب 2 فرزند دوقلو شد.

ماسک می گوید از داشتن بچه ها بیشتر استقبال می نماید

ماسک در مصاحبه نو خود درباره آینده بچه هاش صحبت کرد. او گفت که اگر بچه هاش علاقمند به مدیریت امپراتوری میلیاردی او نباشند یا توانایی این کار را نداشته باشند، سهام شرکت هایش را به طور اتوماتیک برای بچه هاش به ارث نخواهد گذاشت، چرا که این کار را اشتباه می داند.

به گفته ماسک، تنها در صورتی دیگر بچه دار نخواهد شد که نتواند پدر خوبی باشد. اولویت او این است که پدر خوبی باشد و بنابراین تنها زمانی به دوباره بچه دار شدن فکر می نماید که بتواند این وظایف پدری خود را به خوبی انجام دهد.

ماسک در این مصاحبه گفت که قرار نیست در آینده نزدیک دوباره بچه دار گردد. او بعلاوه شایعات مطرح شده درباره خرید یک کلینیک باروری به وسیله او برای محقق کردن بلندپروازی هایش در زمینه افزایش جمعیت کره زمین را رد کرد.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 خرداد 1402 بروزرسانی: 30 خرداد 1402 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2635

به "ایلان ماسک 10 فرزند دارد و فقط در این حالت دوباره بچه دار نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک 10 فرزند دارد و فقط در این حالت دوباره بچه دار نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید