بازهم یک قابلیت دیگر برای مشترکان توییتر پریمیوم!

به گزارش سبزوار امروز، دیجیاتو نوشت: با فعال کردن این ویژگی، تب Likes از پروفایل مشترکین ایکس پریمیوم حذف می گردد.

بازهم یک قابلیت دیگر برای مشترکان توییتر پریمیوم!

اگر سرویس پریمیوم شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) را خریده باشید، حالا می توانید پست هایی که لایک نموده اید را از دید دیگران مخفی کنید. با فعال کردن این ویژگی، تب Likes از پروفایل شما حذف می گردد.

لایک های خصوصی جدیدترین قابلیتی است که ایلان ماسک برای کاربران پولی ایکس درنظر گرفته است. ایلان ماسک قبلاً گفته بود که می خواهد لایک ها تبدیل به یک ویژگی خصوصی شوند و حالا چنین ایده ای را عملی نموده است.

البته براساس اسکرین شاتی که به وسیله حساب رسمی ایکس منتشر شده است، لایک ها به طور کامل مخفی نمی شوند. درحقیقت لایک مشترکین ایکس پریمیوم روی پست ها به صورت جداگانه قابل مشاهده خواهد بود. علاوه براین، نمی دانیم اگر کاربری تصمیم به توقف پرداخت هزینه سرویس پریمیوم بگیرد، چه اتفاقی رخ می دهد. البته انتظار داریم در این صورت تب Likes به پروفایل کاربر برگردد.

لایک های ایلان ماسک همچنان قابل مشاهده هستند

با وجود عرضه این ویژگی، تب Likes در پروفایل ایلان ماسک همچنان قابل مشاهده است. البته ماسک در پستی به کاربران پیشنهاد نموده که این تب را مخفی ننمایند و از ویژگی بوکمارک برای پست های جالب استفاده نمایند. بیشتر لایک های اخیر ایلان ماسک شامل حساب های هواداران خودش می گردد که گفته ها و تصاویر خودش را پست نموده اند.

ایلان ماسک از زمان خرید توییتر که البته حالا ایکس نام دارد، درحال افزودن قابلیت های متنوع به سرویس پولی ایکس پریمیوم (توییتر بلو سابق) است. این سرویس که ماهانه 8 دلار قیمت دارد، امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

اگرچه با خرید این سرویس تیک آبی به شما تعلق می گیرد، اما چند وقت پیش امکان مخفی کردن آن برای کاربران فراهم شد. از دیگر ویژگی های سرویس ایکس پریمیوم می توان به انتشار پست های بسیار طولانی اشاره نمود.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 24 شهریور 1402 بروزرسانی: 24 شهریور 1402 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2666

به "بازهم یک قابلیت دیگر برای مشترکان توییتر پریمیوم!" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازهم یک قابلیت دیگر برای مشترکان توییتر پریمیوم!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازهم یک قابلیت دیگر برای مشترکان توییتر پریمیوم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید