احکام جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال: 3 امتیاز به استقلال هدیه شد

به گزارش سبزوار امروز، تهران (پانا) - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرا و احکام خود را درباره تیم های مختلف صادر کرد.

احکام جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال: 3 امتیاز به استقلال هدیه شد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ملاقات تیم های فولاد سیرجان ایرانیان و زندی بتن کلاردشت از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتسال برگزار گردید که تخلفاتی از سوی علی اکبر بهستانی، بازیکن، محمد هاشمی خواه، دروازه بان و مهدی هادی زاده، سرمربی تیم فولاد سیرجان صورت گرفت. از آنجائیکه تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت از بدرفتاری در قبال مقام مسئول مسابقه و تیم مقابل، در خور صدور قرار دستور موقت است. بر همین اساس به استناد ماده 100 مقررات انضباطی تا صدور رای مقتضی، نفرات فوق از تمامی مسابقات معلق و محروم هستند و دفاعیات کتبی خود را ظرف مدت 48 ساعت باید به کمیته انضباطی ارسال نمایند.

* تیم گل ریحان البرز به دلیل عدم حضور در مسابقه که منجر به عدم برگزاری ملاقات مقابل استقلال ملاثانی شد، این تیم باید 110 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند و نتیجه این ملاقات سه بر صفر به سود تیم ملاثانی است.(این رای قابل تجدید نظر است)

*ملاقات تیم های مقداد مشهد و پاس تهران از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتسال برگزار و از سوی جواد اکبریان، مدیر تیم مقداد مشهد تخلفاتی مبنی بر بدرفتار در قبال مقامات رسمی مسابقه رخ داد. وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.(این رای قابل تجدید نظر است)

تیم مقداد مشهد به دلیل خروج از زمین مسابقه که منتهی به نیمه تمام ماندن بازی شد، طبق ماده 62 مقررات انضباطی بازینده اعلام شده و نتیجه این ملاقات سه بر صفر به سود تیم پاس تهران است. همچنین تیم مقداد مشهد بادی 150 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.(این رای قابل تجدید نظر است)

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2048

به "احکام جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال: 3 امتیاز به استقلال هدیه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال: 3 امتیاز به استقلال هدیه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید