20 مدل سویشرت پرفروش که در بلک فرایدی می توانید خریداری کنید

به گزارش سبزوار امروز، سویشرت ها در ابتدا به عنوان لباس های ورزشی استفاده می شدند اما امروزه در صورتی که استایل محیط محل کار راحت باشد می توان از سویشرت برای محل کار هم استفاده کرد. انواع سویشرت بسیار کاربردی و همیشه مد بوده اند و بعلاوه بسیار راحت هستند. استایل های بسیاری را با این لباس می توانید ایجاد کنید.

20 مدل سویشرت پرفروش که در بلک فرایدی می توانید خریداری کنید

سویشرت ها از آنچه فکر می کنید کاربردی تر هستند و مدل های بسیار متنوعی دارند. در عین حال که می توانید با آن ها استایل رسمی ایجاد کنید برای ایجاد استایل های راحت با شلوار جین و کفش کتانی هم بسیار مناسب هستند. در این مطلب به آنالیز انواع مختلف سویشرت و 10 سویشرت پرفروش مردانه و زنانه در فروشگاه خبرنگاران می پردازیم.

1. سویشرت یقه گرد

سویشرت یقه گرد در ساده ترین فرم به صورت یک پیراهن آستین بلندی است که از تیشرت سنگین تر بوده و یقه گردی دارد. این پیراهن های راحت و کاربردی منابع بسیار خوبی از گرما هستند که هواداران بسیاری در میان آقایان و خانم ها دارند.

2. سویشرت یقه دار

این مدل سویشرت کمی غیر رسمی تر از سویشرت های دیگر است زیرا یقه ای مانند پولوشرت دارد. این تنوع بیشتر در استایل های مردانه موجود است.

3. هودی

این مدل یک سویشرت رایج است که کلاه دارد و اغلب کلاه با بند کشی به سویشرت متصل شده است. این بندهای کشی در روزهای بادی می توانند تفاوت اساسی ای ایجاد نمایند زیرا کلاه را محکم روی سرتان نگه می دارند. هودی ها در مدل های زنانه و مردانه انواع زیپ دار و پلیوری دارند که اغلب از جنس پلی استر یا نخ پنبه هستند. بسیاری از هودی ها بعلاوه جیب جلوی مدل کانگورویی برای گرم نگه داشتن دست ها دارند. اما نکته مهم این است که تنها یک مدل برای سویشرت هودی یا کلاه دار وجود ندارد و هودی ها در چندین مدل مختلف موجود هستند.

4. متناسب

این مدل برای خانم ها بسیار رایج است اگرچه سویشرت های مردانه ای هم وجود دارند که ظاهر متناسبی داشته باشند و بعضی افراد دوست دارند آن ها را در باشگاه بپوشند.

5. پلیور

هودی پلیور برای پوشیدن روی یک پیراهن دیگر زمانی که هوا به مقدار کافی برای پوشیدن کت سرد و به مقدار کافی برای پوشیدن تیشرت بدون لایه اضافی لباس گرم نیست مناسب است.

6. سویشرت ورزشی

این مدل سویشرت برای خانم ها و آقایان طراحی شده، اغلب سبک وزن بوده و برای گرم نگه داشتن فرد در هنگام دویدن در فضای آزاد عالی است. علاوه بر این سویشرت های ورزشی برای محیط های دارای تهویه هوای باشگاه هم مناسب هستند. در صورتی که برای دویدن در شب برنامه ریزی می کنید، در پی هودی ای باشید که رنگ روشن و انعکاسی ای داشته و برای موتورسواران و رانندگان قابل رویت باشد. نکته مثبتی که در رابطه با این مدل سویشرت ورزشی وجود دارد این است که اغلب ضد آب بوده و سریع خشک می شود.

7. سویشرت یقه ماک

این یقه مدل جدیدتری از یقه اسکی قدیمی است. بالای یقه شامل دو لایه پارچه است که به هم دوخته شده اند. علاوه بر این یقه های ماک نسبت به یقه اسکی کمتر محدودیت ایجاد می نمایند و به مقدار کافی برای هوای سرد تنوع دارند اما در شرایط آب و هوایی گرم تر هم می توانید از آن ها بهره ببرید. پیراهن های یقه ماک در مدل های آستین کوتاه و بدون آستین هم وجود دارند.

8. سویشرت زیپ دار

امکان خریدن سویشرتی که از کمر تا گردن زیپ داشته باشد یا فقط نصف قسمت جلوی لباس زیپ داشته باشد وجود دارد. پوشیدن و در آوردن مدل دارای زیپ کامل راحت تر است. مدل هایی که زیپ آن ها نیمه است بیشتر شبیه هودی های پلیور هستند. در صورتی که سویشرت زیپ دار می پوشید حتما باید زیر آن یک زیرپوش یا تیشرت بپوشید تا سرما به پوستتان نرسد.

9. سویشرت پشمی

این جنس سویشرت بسیار گرم بوده و می توانید آن ها را به دو مدل پشم درون و بیرون یا مدل آستر پشم تهیه کنید. بعضی از مدل های سویشرت پشمی زنانه شبیه سویشرت های کلاه دار راحت هستند و بعضی دیگر بیشتر استایلی شبیه تونیک دارند که به خوبی با شلوار جین ست می شود.

10. سویشرت باجا

اصالت این مدل سویشرت به حدود نیم قرن گذشته و مکزیک باز می شود. این سویشرت ها در استایل های مجذوب کننده مردانه و زنانه ای وجود دارند و اغلب از پشم زبر تهیه می شوند. اما از پارچه های دیگری هم می توانند تهیه شوند همانطور که بعضی از آن ها از تیشرت های قدیمی دوخته می شوند.

نکته مورد علاقه در رابطه با سویشرت های باجا که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است نرمی بسیار زیاد آن ها است. این سویشرت ها اغلب یک جیب در جلو و چاک هایی در طرفین دارند. بندهای کشی صاف هستند.

کلاه ها اغلب خط های افقی دارند اما بقیه لباس خط های عمودی دارند. البته همه سویشرت های باجا اینگونه نیستند. بعضی از افراد بر این باور هستند که این سویشرت ها باید ژاکت در نظر گرفته شوند.

11. سویشرت دیزاینر

این مدل شیک ترین و رسمی ترین سویشرت محسوب می شود. سویشرت دیزاینر شیک تر از سویشرت های قدیمی به نظر می رسد و قیمت بالاتری دارد. مدل های دیزاینر هم برای آقایان و هم خانم ها در دسترس هستند.

12. سویشرت بافت

سویشرت های بافت کمی شیک تر از سویشرت های ساده عادی هستند اما همچنان به عنوان لباس های کژوال شناخته می شوند. در صورتی که دوست دارید برای راحتی بیشتر لباستان اورسایز باشد می توانید از هودی های بافت گشاد بهره ببرید. اگر ترجیح شما لباسی است که با بدنتان تناسب مقدار بیشتری داشته باشد می توانید از سویشرت های بافت هم بهره ببرید.

13. سویشرت های آستین کوتاه و بدون آستین

با وجود اینکه اغلب هودی ها آستین بلند هستند اما می توان مدل های آستین کوتاه (سه ربع یا نیم آستین) را هم پیدا کرد. این مدل ها برای پوشیدن روی لباس ها هنگامی که می خواهید بالاتنه و نه دست ها پوشانده شوند مناسب هستند. زیر سویشرت های آستین کوتاه می توان پیراهن آستین بلند پوشید.

هودی های بدون آستین هم وجود دارند و برای استفاده در باشگاه یا پوشیدن لایه ای مناسب هستند. هودی های بدون آستین برای خانم ها و آقایان موجود هستند.

14. سویشرت های دکمه دار

این مدل سویشرت ها اغلب به صورت بافت بوده و مانند بافت کاردیگن دکمه دار هستند. اما هنگامی که کلاه به آن ها اضافه می شود اوضاع کمی پیچیده تر می شود زیرا بسیار غیررسمی تر از بافت کاردیگن راحت هستند که به آن ها هودی دکمه دار می گویند. این سویشرت ها از جنس پارچه فلانل هم هستند که اغلب در نوع مردانه به کار می رود.

15. تونیک

تونیک یک مدل سویشرت زنانه است که شیک بودن و مجذوب کنندهیت بیشتری را به استایل اضافه می نماید. این سویشرت بلند و اغلب متناسب است. تونیک ها اغلب برای مراسم هایی که می خواهید لباسی رسمی تر از تیشرت یا یک سویشرت راحت بپوشید کاربرد دارد.

در ادامه به آنالیز 20 مدل از پر فروش ترین انواع سویشرت در فروشگاه خبرنگاران می پردازیم.

1.سویشرت زنانه مدل کرومی طرح انیمه کره ای

این سویشرت طرح ساده ای دارد و کلاه آن مدل انیمه ای است. جنس آن از پنبه دورو بوده و به علت گرم بودن برای فصل های پاییز و زمستان مناسب است. رنگ این سویشرت مشکی بوده و با زیپ بسته می شود. بعلاوه آستین های بلندی دارد.

2. سویشرت زنانه آرمادیا مدل زیپ دار

سویشرت زنانه زیپ دار برند آرمادیا علاوه بر زیبایی، کیفیت و کارایی بالایی داشته و از الیاف طبیعی ویسکوز و پنبه تهیه شده است. پارچه این سویشرت از جنس دورس تو کرک بوده و گرمای مناسبی را برای فصول پاییز و زمستان فراهم می نماید. طرح این دورس ساده بوده، با زیپ بسته می شود، آستین های آن بلند بوده و کلاه دارد.

3. سویشرت زنانه مدل فانتزی کره ای

جنس این سویشرت ساده از پنبه دورو است و دکمه های آن مخفی هستند. بعلاوه قواره لباس آزاد بوده و آستین های آن بلند هستند. این سویشرت کرم رنگ در رنگ کرم موجود است و گرمای مناسب برای فصل های پاییز و زمستان را فراهم می نماید.

4. سویشرت زنانه طرح love میکی موس کد F11 رنگ مشکی

جنس این سویشرت از پارچه دورس داخل کرک است که در بافت پارچه دورس ترکیبی از نخ پنبه و پلی استر به کار رفته اند. سرآستین ها و پایین کمر این سویشرت کشباف است تا از ورود سرما به این قسمت ها جلوگیری شده و سویشرت تن خور بهتری داشته باشد. الیاف پلی استر موجود در این لباس باعث سبکی، راحتی و لطافت آن شده و بعلاوه مانع از ایجاد چروک و ساییدگی در اثر شست و شوهای مکرر و استفاده از لباس می شوند. علاوه بر این کلاه موجود روی لباس باعث گرم نگه داشتن سر و گردن می شود. طرح این لباس ساده بوده و با زیپ بسته می شود.

5. سویشرت زنانه مدل دختر S33

جنس این سویشرت طوسی رنگ ترکیبی از نخ و پلی استر است. طرح آن ساده بوده، آستین های بلندی دارد و با زیپ بسته می شود. بعلاوه قواره لباس معمولی بوده و گرمای کافی برای فصل های پاییز و زمستان را فراهم می نماید.

6. سویشرت زنانه طرح پروانه کد F56 رنگ سرمه ای

جنس این سویشرت را پارچه دورس داخل کرک که ترکیبی از نخ پنبه و پلی استر است تشکیل می دهد. یک جیب دوطرفه در وسط و یک کلاه بنددار روی این سویشرت وجود دارند. بعلاوه به منظور محافظت بیشتر در برابر سرما سرآستین ها و کمر این سویشرت کشباف هستند. وجود الیاف پلی استر در این لباس باعث سبکی، لطافت و راحتی آن شده و مانع از ایجاد چروک و بعلاوه ساییدگی ناشی از شست و شو و پوشیدن مکرر در سویشرت می شوند. کلاه سویشرت هم در گرم نگه داشتن سر و گردن بسیار موثر است. این لباس با زیپ بسته می شود.

7. سویشرت زنانه کد SM20019

جنس این سویشرت ترکیبی از نخ پنبه و پلی استر است. طرح آن معمولی بوده و با زیپ بسته می شود. بعلاوه در رنگ مشکی موجود است. این سویشرت مناسب فصل های پاییز و زمستان است زیرا یک جیب دوطرفه در وسط و یک کلاه بنددار روی آن وجود دارند. بعلاوه به منظور محافظت بیشتر در برابر سرما سرآستین ها و کمر این سویشرت به صورت کشباف هستند. الیاف پلی استر در این لباس باعث سبکی، لطافت و راحتی آن شده و مانع از ایجاد چروک و بعلاوه ساییدگی ناشی از شست و شو و پوشیدن مکرر در سویشرت می شوند.

8. سویشرت زنانه کد ZM000 رنگ مشکی

این سویشرت از جنس نخ و پلی استر بوده، طرح ساده ای دارد، با زیپ بسته می شود و رنگ آن مشکی است.

9. سویشرت زنانه کد S41

این سویشرت طوسی رنگ از جنس نخ پنبه و پلی استر بوده و طرح معمولی ای دارد. بعلاوه به علت گرمایی که ایجاد می نماید مناسب فصل های پاییز و زمستان بوده و در دو طرف آن جیب وجود دارد. علاوه بر این یک کلاه و سر آستین و کمر کشباف برای محافظت بیشتر در برابر گرما در این سویشرت تعبیه شده اند. سویشرت کد S41 به علت داشتن الیاف پلی استر سبک، لطیف و راحت بوده و چروک و ساییده نمی شود.

10. سویشرت زنانه طرح پروانه کد F32 رنگ مشکی

این سویشرت به رنگ مشکی بوده، کلاه و جیب دو طرفه دارد. جنس آن دورس داخل کرک است که مقاومت بالایی در برابر چروک شدن و ساییدگی دارد. بعلاوه بسیار گرم، لطیف، راحت و سبک است.

11. سویشرت مردانه مدل R رنگ مشکی

سویشرت مدل R مشکی رنگ از جنس پارچه کرک دار کشی بوده که برای فصل های بهار، پاییز و زمستان مناسب است. کشی بودن جنس پارچه باعث انعطاف پذیری سویشرت شده و آن را برای انجام فعالیت های روزمره راحت تر می سازد. این سویشرت با زیپ بسته می شود و آستین های بلندی دارد.

12. سویشرت مردانه کد ZS000 رنگ سرمه ای

این سویشرت سرمه ای رنگ طرح ساده ای داشته، با زیپ بسته می شود و جنس آن ترکیبی از نخ و پلی استر است.

13. سویشرت مردانه طرح برکینگ کد ZS19

این سویشرت کلاه دار از جنس دورس داخل کرک است که ترکیبی از نخ پنبه و پلی استر بوده و در برابر چروک و سایش بسیار مقاوم است. روی قسمت سینه سمت چپ سویشرت Breaking Bad نوشته شده و یک جیب دوطرفه در وسط سویشرت قرار گرفته است. کلاه و قسمت های کشباف در سرآستین و کمر سویشرت گرمای خوبی را فراهم نموده و بعلاوه جنس آن به گونه ای است که در برابر چروک و ساییدگی مقاومت دارد.

14. سویشرت مردانه کد F27

این سویشرت طوسی رنگ دارای کلاه بند دار است. با زیپ بسته می شود و از جنس نخ، پلی استر و پشم است. سرآستین و کمر کشباف این سویشرت گرمای لازم در فصل های سرد سال را فراهم می نمایند.

15. سویشرت مردانه کد ZM24 رنگ مشکی

این سویشرت مشکی رنگ از جنس نخ پنبه و پلی استر بوده و مقاومت بالایی در برابر چروک شدن، ساییدگی و سرما دارد. نحوه بسته شدن آن از طریق زیپ بوده و یک جیب دوطرفه هم در وسط سویشرت وجود دارد. بعلاوه سرآستین ها و کمر سویشرت کشباف هستند و همین مساله محافظت بالاتری را در برابر سرما ایجاد می نماید.

16. سویشرت مردانه کد F58 رنگ مشکی

جنس این سویشرت ترکیبی از نخ، پلی استر و پشم بوده و به علت داشتن کلاه و کشباف بودن سرآستین ها و کمر محافظت بالایی در برابر سرما فراهم می نماید. بعلاوه با زیپ بسته شده و دارای یک جیب دو طرفه در وسط است.

17. سویشرت مردانه کد F10 رنگ مشکی

این سویشرت کلاه دار که با زیپ بسته می شود و یک جیب دو طرفه در وسط دارد، مشکی رنگ بوده و جنس آن ترکیبی از نخ، پلی استر و پشم است. الیاف پلی استر لباس مانع از چروک شدن یا ساییدگی سوییشرت می شوند. بعلاوه کلاه و سرآستین ها و کمر کشباف، آن را برای استفاده در فصل زمستان بسیار مناسب می سازند.

18. سویشرت مردانه طرح پلیس کد ZM19 رنگ مشکی

این سویشرت از جنس نخ و پلی استر بوده و با زیپ بسته می شود. طرح آن معمولی بوده و مشکی رنگ است. بعلاوه دارای کلاه و آستین و کمر کشباف بوده و مقاومت بالایی در برابر چروک شدن و ساییدگی دارد. نحوه بسته شدن آن هم با زیپ است.

19. سویشرت مردانه طرح love کد F01 رنگ مشکی

سویشرت طرح love مشکی رنگ از جنس نخ، پلی استر و پشم بوده و الیاف پلی استر آن باعث مقاومت بالای پارچه در برابر چروک شدن و ساییدگی می شوند. سویشرت با زیپ بسته می شود و کلاه بنددار دارد. بعلاوه از دیگر ویژگی های آن می توان به جیب دوطرفه و کشباف بودن سرآستین و کمر اشاره نمود.

20. سویشرت مردانه کاراته کد F121 رنگ مشکی

این سویشرت کلاه دار از جنس نخ، پشم و پلی استر بوده و روی سینه سمت چپ آن تصویر کاراته وجود دارد. نحوه بسته شدن آن با زیپ بوده و سرآستین و کمر آن به صورت کشی هستند. الیاف پلی استر موجود در پارچه باعث لطافت، راحتی، سبکب و مقاومت آن در برابر ساییدگی و چروک می شوند.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 آبان 1402 بروزرسانی: 27 آبان 1402 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2674

به "20 مدل سویشرت پرفروش که در بلک فرایدی می توانید خریداری کنید" امتیاز دهید

1 کاربر به "20 مدل سویشرت پرفروش که در بلک فرایدی می توانید خریداری کنید" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 مدل سویشرت پرفروش که در بلک فرایدی می توانید خریداری کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید