گشایش جهت های تندرو های بلوار استاد تعیین جنوبی

به گزارش سبزوار امروز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از کوشش برای گشایش ترافیکی راستا های تندروی ادامه جنوبی بلوار استاد تعیین (حدفاصل خیابان نیارکی تا محور 30 متری جی) اطلاع داد.

گشایش جهت های تندرو های بلوار استاد تعیین جنوبی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه اجتماعی سبزوار امروز، صفا صبوری دیلمی در حاشیه بازدید از پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استاد مشخص ضمن اعلام پیشرفت 95 درصدی عملیات اجرایی این پروژه اظهار کرد: جهت های تندروی بلوار 45 متری استاد مشخص با توجه به نقش موثر این پروژه در ساماندهی ترافیک سنگین معابر منتهی به سه راه آذری و کاهش بار ترافیک میدان آزادی، خیابان آزادی و بزرگراه آیت ا... سعیدی، زودتر از جهت های کندرو تحویل شهروندان خواهند شد.

وی با بیان اینکه سایر اقدامات تکمیلی پروژه شامل احداث جهت های کندرو و معابر پیاده رو و نیز تأمین روشنایی جهت ظرف 15 روز آینده به انتها خواهد رسید، تکمیل این پروژه راهگشای ترافیکی را از مهمترین مطالبات شهروندان ساکن در منطقه 9 دانست و افزود: تکمیل ادامه جنوبی بلوار استاد مشخص با توجه به عبور جهت از داخل پادگان جی، مستلزم توافقاتی بود که خوشبختانه با مشارکت نهاد های ذیربط حاصل شده است.

لازم به ذکر است در بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استاد مشخص، سید مصطفی موسوی شهردار منطقه 9 و تنی از چند مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی نیز حضور داشتند؛ ادامه جنوبی بلوار استاد مشخص حدفاصل خیابان نیارکی تا محور 30 متری جی، یک معبر 45 متری با حدود 800 متر طول است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1465

به "گشایش جهت های تندرو های بلوار استاد تعیین جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشایش جهت های تندرو های بلوار استاد تعیین جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید