کدام فرنگی کار ایرانی در مسابقات جهانی پیروز شدند؟

به گزارش سبزوار امروز، 3 نماینده ایران در روز دوم کشتی فرنگی قهرمانی دنیا در نخستین مبارزه خود مقابل رقبایشان به رجحان رسیدند.

کدام فرنگی کار ایرانی در مسابقات جهانی پیروز شدند؟

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت های روز دوم کشتی فرنگی قهرمانی دنیا 2021 در اسلو مرکز نروژ، مهرداد مردانی نماینده وزن 60 کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور نخست به مصاف رضوان آرنائوت از رومانی رفت و پیش از سوت خاتمه مبارزه با نتیجه قاطع 11 بر 3 به فزونی رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. مردانی در دور بعد به مصاف برنده مبارزه دالتون رابرتز از آمریکا و گئورگ غریبیان از ارمنستان می رود.

در وزن 97 کیلوگرم، محمدهادی ساروی دارنده مدال برنز المپیک پس از استراحت در دور نخست برابر آرتور سارگسیان از روسیه به سختی با نتیجه 6 بر 4 پیروز شد. ساروی تایم نخست را 3-0 باخته بود، اما با کوشش مثال زدنی، شکست را به پیروزی تبدیل کرد. وی در یک چهارم نهایی مقابل ملیا از گرجستان به روی تشک می رود.

در وزن 130 کیلوگرم، علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور نخست، مقابل اواساپیان از ارمنستان با نتیجه 6 بر یک پیروز شد. وی در دومین مبارزه و در یک چهارم نهایی مقابل اسکار مارویک از نروژ به روی تشک می رود.

پیش از این و در جریان رقابت های 4 وزن نخست، محمدرضا مختاری در 72 و پژمان پشتام در وزن 82 کیلوگرم با شکست مقابل رقبایشان در ملاقات نیمه نهایی، راهی ملاقات رده بندی شدند تا به همراه محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم، امشب برای کسب مدال برنز دنیا به مصاف رقبایشان بروند.

منبع: فرارو
انتشار: 1 آبان 1400 بروزرسانی: 1 آبان 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2208

به "کدام فرنگی کار ایرانی در مسابقات جهانی پیروز شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام فرنگی کار ایرانی در مسابقات جهانی پیروز شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید