پیروانی: بازی با عمان تجربه گرانبهایی برای بازیکنان جوان بود، بازیکنان هنوز هماهنگ نیستند، مسئولیت شکست را می پذیرم

به گزارش سبزوار امروز، سرمربی تیم فوتبال امید گفت: عملکرد تیم عمان در بیشتر دقایق بازی بهتر از ایران بود.

پیروانی: بازی با عمان تجربه گرانبهایی برای بازیکنان جوان بود، بازیکنان هنوز هماهنگ نیستند، مسئولیت شکست را می پذیرم

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش سبزوار امروز، امیرحسین پیروانی پس از شکست دو بر صفر تیم فوتبال امید ایران برابر عمان گفت: مشکل این بازی از قبل برای من قابل پیش بینی بود. تیم عمان تیم خوب و هماهنگ بود و در بیشتر دقایق بازی عملکردشان بهتر از ما بود و به این تیم تبریک می گویم.

وی اضافه نمود: تیم ما خیلی جوان است و احتیاج به تجربه بیشتری دارد. ما با ریسک زیادی در این مسابقات شرکت نموده و از بازیکنان زیر 20 سال استفاده کردیم. نسبت به بازی قبلی سه بازیکن مصدوم هم داشتیم. در این بازی به مانند بازی قبلی از بازیکنانی استفاده شد که برای نخستین بار در پست شان بازی می کردند. مدافع میانی من اولین بازی خود را در این پست انجام داد، هر چند که از عملکردش راضی هستم. او جوان 19 ساله ای است که در پست خودش بازی نمی کرد. ما نتوانستیم با همه بازیکنان حضور پیدا کنیم.

پیروانی تاکید نمود: اینها باعث شد که طرح و برنامه ما بهم بریزد، اما فوتبال است و امیدوارم که به عنوان تیم دوم به جمع 16 تیم برتر راه پیدا کنیم. خیلی هم شانس داریم که به این موضوع پیدا کنیم. فکر کنم شرایط صعود را داریم.

وی اعلام کرد: تصمیمی گرفته ایم که ریسکش زیاد بود. تصمیم فدراسیون فوتبال و کارلوس کی روش این بود که با تیم جوانی در این رقابت ها شرکت کنیم. من به عنوان سرمربی تیم همه مسئولیت ها را می پذیرم. بازی امروز تجربه گرانبهایی برای بازیکنان جوان خواهد شد که به سود خودشان و فوتبال ایران خواهد بود.

پیروانی در رابطه با اینکه ایران در نیمه دوم بازی ها کم می آورد، گفت: گفته بودم ارتفاع اینجا زیاد است. بازیکنان هم هماهنگ نیستند و از طرفی مصدومیت چند بازیکن باعث شد نتوانیم کیفیت لازم را داشته باشیم. بعضی از بازیکنان هم در پست های غیرتخصصی بازی می کردند. قدرت عمان و سن شان بیشتر از ایران بود. سه سال سن اختلاف تأثیر زیادی دارد و شاید دلیل این باخت همین باشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 13 شهریور 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 853

به "پیروانی: بازی با عمان تجربه گرانبهایی برای بازیکنان جوان بود، بازیکنان هنوز هماهنگ نیستند، مسئولیت شکست را می پذیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: بازی با عمان تجربه گرانبهایی برای بازیکنان جوان بود، بازیکنان هنوز هماهنگ نیستند، مسئولیت شکست را می پذیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید