ورود پرسروصدای مس ورزقان به لیگ برتر تکواندو، هایجکمسیملی پوشان

به گزارش سبزوار امروز، به گزارش خبرنگاران، پیام خانلرخانی سرمربی تیم شهرداری ورامین که با این تیم هفت قهرمانی و دو نایب قهرمانی کسب کرده بود، از این تیم جدا شده و راهی تیم تازه وارد مس سونگون ورزقان شد تا با این تیم در لیگ 1400 به میدان برود.

ورود پرسروصدای مس ورزقان به لیگ برتر تکواندو، هایجکمسیملی پوشان

خانلرخانی که رابطه خوبی با ملی پوشان دارد و همیشه در ترکیب خود بیشتر به جوانان میدان داده تیم خود را با ترکیبی از جوانی و تجربه بسته و ملی پوشان سابق تیم ملی چون فرزاد عبداللهی و محمدرضا مهدیزاده را به عنوان کمک مربی در کنار خود دارد. ضمن اینکه حسن فلاحی زاد مربی سازنده میانه ای نیز مدیر فنی این تیم است.

اما اوج کار خانلرخانی جذب سه ملی پوش عنوان دار بود. میرهاشم حسینی و سعید رجبی که سابقه کار با این مربی پیروز در شهرداری ورامین را داشتند به همراه عرفان ناظمی، مدتی قبل راهی مس کرمان شده و با این تیم به توافق رسیدند، ولی خانلرخانی به اصطلاح هایجک کرد و این سه ملی پوش را با خود به ورزقان برد.

علی توکلی، هیربد صادقی، امیررضا سلامی، حسین لطفی، علیرضا نظری، محمدحسن پلنگ افکن، پاشا عطاردی، سروش احمدی، مهدی عسگری، میرهاشم حسینی ابوالفضل یعقوبی، محمدحسین یزدانی، عرفان ناظمی، سعید رجبی و علی احمدی ترکیب تیم تازه وارد مس ورزقان را در لیگ برتر تشکیل می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 بهمن 1400 بروزرسانی: 30 بهمن 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2337

به "ورود پرسروصدای مس ورزقان به لیگ برتر تکواندو، هایجکمسیملی پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود پرسروصدای مس ورزقان به لیگ برتر تکواندو، هایجکمسیملی پوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید