رضا مهاجری: بدون اغراق بچه هایمان شایسته صعود و پیروزی بودند، به خاطر خوشحالی ام برای برد مقابل پارس جنوبی به من حق بدهید

به گزارش سبزوار امروز، رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: ما برای این بازی خیلی زحمت کشیده بودیم و بدون اغراق بچه هایمان شایسته صعود و پیروزی بودند.

رضا مهاجری: بدون اغراق بچه هایمان شایسته صعود و پیروزی بودند، به خاطر خوشحالی ام برای برد مقابل پارس جنوبی به من حق بدهید

به گزارش خبرنگار سبزوار امروز از جم، رضا مهاجری پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل پارس جنوبی جم و صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: بازی پرفشار و سنگین و زیبایی بود. به دو تیم تبریک می گویم. ما برای این بازی خیلی زحمت کشیده بودیم و بدون اغراق بچه هایمان شایسته صعود و پیروزی بودند. به تیم پارس هم خسته نباشید می گویم و کوشش کردند. فوتبال هست و یک طرف می برد و یک طرف هم می بازد.با کمبود شدید بازیکن بازی کردیم و لطف خدا هم شامل حالمان شد.

وی ادامه داد: من فکر نمی کنم شادی با حرفه ای بودن مغایرت داشته باشد. من بابت گلی که بچه هایمان به ثمر رساندند خوشحالی کردم. اگر بابت خوشحالی من مسئله ای به وجود آمده من عذرخواهی می کنم. ما به این برد احتیاج داشتیم و با زحمت به این پیروزی رسیدیم. پارس هم تیم شایسته ای بود. ما در این بازی با بازیکن دماغ شکسته هم بازی کردیم. به خاطر خوشحالی من برای برد مقابل پارس جنوبی به من حق بدهید. من هیچ وقت به خودم اجازه نمی دهم که بخواهم به طرفداران تیمی بی احترامی کنم.

مهاجری گفت: من معتقدم که تماشاگران جمی قابل تقدیر و ستایش است. فوتبال شادابی و نشاط را به این شهر آورده است و امیدوارم که از این تیم حمایت نمایند تا به سرنوشت تیم های دیگر دچار نشوند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی درباره وقت کشی بازیکنانش در این دیدار مطرح نمود: من مخالف این قضیه هستم. زمانی که بازیکن تیمم مصدوم گردیده بود هم دستور به ادامه بازی دادم. کنترل بازی با وقت کشی فرق می نماید. من تیمم یک توان و پتانسیلی دارد. این تیم با تمام احترامی که برای آقای کریمی قائلم عجولانه بسته شد و بازیکنان مان کامل نیستند. در نیمه اول فوتبال خوبی بازی کردیم ولی در ادامه بازی پارس جنوبی ما را وادار کرد که نحوه بازی مان عوض گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 220

به "رضا مهاجری: بدون اغراق بچه هایمان شایسته صعود و پیروزی بودند، به خاطر خوشحالی ام برای برد مقابل پارس جنوبی به من حق بدهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا مهاجری: بدون اغراق بچه هایمان شایسته صعود و پیروزی بودند، به خاطر خوشحالی ام برای برد مقابل پارس جنوبی به من حق بدهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید