در خرید دوربین مداربسته هایک ویژن، توجه به چه نکاتی لازم است؟

به گزارش سبزوار امروز، خرید و نصب دوربین مداربسته، از ملزومات جهانی امروز است چرا که موجب افزایش حس امنیت و آرامش در زندگی روزمره ما می گردد. دوبین های مداربسته قابلیت های بسیاری را برای ما فراهم می آورند که می توان حتی از راه دور و بدون حضور در محل، کل محیط را تحت نظارت و کنترل خود قرار داد. شرکت هایک ویژن یکی از معتبرترین شرکت های فراوری کننده نظارت تصویری در جهان می باشد که با ارائه سبد کالای متنوع و کارآمد دارای محبوبیت بسیاری در میان کاربران می باشد. خرید دوربین مداربسته هایک ویژن این امکان را فراهم می آورد تا افراد بدون حضور در محل و از راه دور از جزئیات وقایع محیط آگاه شوند.

در خرید دوربین مداربسته هایک ویژن، توجه به چه نکاتی لازم است؟

شما می توانید با خرید دوربین مداربسته هایک ویژن با ضمانت و گارانتی فراگستر، با اطمینان خاطر بیشتر و بدون دغدغه به زندگی روزمره خود ادامه دهید و فرآیند نظارت بی وقفه و مداوم را به سیستم دوربین مداربسته هایک ویژن بسپارید. در این مقاله نکات مهمی را در مورد خرید دوربین مداربسته هایک ویژن ارائه خواهیم کرد تا شما خرید آگاهانه ای در این خصوص داشته باشید.

در خرید دوربین مداربسته هایک ویژن، چه فاکتورهایی حائز اهمیت است ؟

 • اصلی ترین نکته در خرید دوربین مداربسته هایک ویژن، توجه به گارانتی محصول است، چرا که اخیرا بعضی محصولات هایک ویژن در بازار نظارت تصویری ایران عرضه شده اند که فاقد ضمانت گارانتی هستند و با قیمت پایین تری به فروش می رسند. شرکت فراگستر الکترونیک، معتبرترین نماینده هایک ویژن در ایران، با سبد کالای متنوع خود می تواند تمام احتیاجهای امنیتی و نظارتی شما را فراهم آورد. خاطر نشان می گردد تمامی این محصولات با گارانتی معتبر فراگستر عرضه و ارائه می شوند.
 • رزولوشن تصویر دوربین مداربسته نیز از دیگر فاکتورهای مهم خرید دوربین مداربسته هایک ویژن است. محصولات هایک ویژن تا رزولوشن 4K و به صورت تحت شبکه و کواکسیال یا آنالوگ (TVI) عرضه می شوند. هر چه رزولوشن محصول بالاتر باشد، کیفیت ارائه تصاویر نیز بیشتر است. فراگستر نیز این محصولات حرفه ای را در سبد کالای خود قرار داده است تا شما بتوانید بدون نگرانی و دغدغه محیط پیرامون را تحت نظارت و کنترل خود قرار دهید. توجه داشته باشید، دوربین ها با رزولوشن پایین در محیط های معمول و با حساسیت کم تر مورد استفاده قرار می گیرند و دوربین ها با رزولوشن بالاتر نیز در محیط هایی که جزئیات محیط حائز اهمیت اسیت، بسیار پر کاربرد می باشند. در ادامه چند دوربین مداربسته هایک ویژن با رزولوشن بسیار بالا را معرفی خواهیم کرد :
 • DS-2CD2683G0-IZS : این مدل یک دوربین تحت شبکه بولت است که امکان ارائه تصاویر با وضوح و رزولوشن 8MP را فراهم می سازد. این دوربین موتورایز است و امکان زوم با جزئیات بالا بر اجزای محیط را فراهم می سازد، بنابراین این دوربین 8MP موتورایز، می تواند بهترین گزینه برای ادارات، امکان تجاری، ورودی منزل و ... باشد. در طراحی این دوربین رم داخلی (Micro SD Card) در نظر گرفته شده است که شما می توانید بدون احتیاج به دستگاه ذخیره ساز، تصاویر محیط پیرامون خود را به صورت محدود (متناسب با حجم این حافظه داخلی) ذخیره سازی کرد. این دوربین امکان ذخیره صدای محیط پیرامون را دارد و در مقابل ضربه، باران و برف، رطوبت، گرد و غبار مقاوم می باشد. همچنین با بهره گیری از فرمت فشرده سازی 265+ می تواند تصاویر را با کم ترین حجم ممکن ارائه و ذخیره نماید و شما با خرید دوربین مداربسته هایک ویژن با این قابلیت دیگر نگرانی در مورد فضای ذخیره سازی نخواهید داشت. این دوربین می تواند قابلیت هایی چون : عبور از خط و محدود فرضی ممنوع و تشخیص چهره را فراهم آورد.
 • DS-2CD2083G0-I: این دوربین تحت شبکه بولت با لنز ثابت4mm ، می تواند تصاویر محیط پیرامون شما را تا وضوح 8MP ارائه دهد و دارای حافظه داخلی نیز می باشد. همچنین از فرمت فشرده سازی 265+ پشتیبانی می نماید و در مقابل باران و برف، رطوبت و گرد و غبار مقاوم است. همچنین این دوربین نیز از قابلیت هایی چون : عبور از خط و محدود فرضی ممنوع و تشخیص چهره پشتیبانی می نماید.
 • DS-2CD2443G0-IW: این دوربین تحت شبکه کیوب دارای لنز ثابت 8mm است و می تواند تصاویر تا وضوح 4MP را ارائه دهد. این دوربین نیز از فرمت فشرده سازی H.265+ پشتیبانی می نماید و دارای حافظه داخلی می باشد و امکان ذخیره صدای محیط پیرامون را برای شما فراهم می سازد، همچنین از قابلیت Wifi ، عبور از خط و محدود فرضی ممنوع و تشخیص چهره پشتیبانی می نماید.
 • DS-2DE5432IW-AE: این دوربین تحت شبکه اسپید دام، امکان ارائه تصاویر تمام رنگی حتی در شب تا وضوح 4MP را دارد و با قابلیت زوم اپتیکال 32X می تواند جزئیات دقیقی از محیط را برای شما نمایش دهد و از حافظه داخلی، ذخیره صدای محیط پیرامون و قابلیت های هوشمند پشتیبانی می نماید. همچنین در مقابل گرد و غبار، رطوبت، باران و برف مقاوم می باشد. با خرید دوربین مداربسته هایک ویژن مذکور می توانید تمام قابلیت های نظارتی مورد احتیاج در محیط های وسیع را تجربه کنید
 • DS-2CE16U1T-IT5F: این دوربیناز محصولات پر فروش هایک ویژن می باشد و در بستر آنالوگ (کواکسیال) طراحی شده است و می تواند تصاویر محیط پیرامون شما را تا وضوح 8MP ارائه نماید. همچنین با پشتیبانی از قابلیت 4 in 1 می تواند از دوربین های CVBS، TVI، AHD و HDCVI پشتیبانی کند. برد (مسافت) IR این دوربین تا 80 متر است.
 • محصولات هایک ویژن بسیار متنوع هستند که در این مقاله، سعی کردیم تنها به بعضی از دوربین های حرفه ای پر فروش اشاره کردیم. به منظور خرید دوربین مداربسته هایک ویژن و مشاهده سایر محصولات ومشخصات فنی آن ها می توانید به وب سایت فراگستر الکترونیک مراجعه نمایید.
  • از دیگر نکات حائز اهمیت در خرید دوربین مداربسته هایک ویژن، توجه به بودجه و قابلیت های مورد نظر خود می باشد. بهتر است که پیش از خرید، میزان بودجه در دسترس و قابلیت های مورد نظر خود را به نصاب دوربین مداربسته اعلام نمایید تا کاربردی ترین و مناسب ترین محصول را به شما معرفی نماید. دوربین های مداربسته، بر مبنای قابلیت هایی که ارائه می دهند در قیمت های مختلفی عرضه و ارائه می شوند. همه ما می دانیم که قیمت یک عامل مهم و تاثیرگذار در انتخاب و خرید محسوب می گردد اما نباید با نادیده دریافت کیفیت و قابلیت های مورد احتیاج، قیمت را به عنوان اولین فاکتور خرید دوربین مداربسته هایک ویژن قرار داد.

همانطور که می دانیم بیشتر جرایم در شب ها اتفاق می افتد، بنابراین ارائه تصاویر مناسب در شب ها یک اصل مهم و لازم است، شرکت هایک ویژن با ارائه قابلیت EXIR و ColorVu توانسته است که تصاویر مورد نظر شما در شب، بدون نویز و ایرادی را ارائه نماید. هایک ویژن با بهره گیری از قابلیت ColoVu، تصاویر تمام رنگی با وضوح بسیار بالایی را در شب ارائه می نماید و می تواند تمام احتیاجهای نظارتی و امنیتی شما را در شب، تامین نماید.

توجه داشته باشید که اگر دوربین در محیط مورد نظر شما در معرض رطوب، باران و برف قرار خواهد گرفت، حتما دوربینی را انتخاب نمایید که حداقل از قابلیت IP66 پشتیبانی نماید و اگر هم ممکن است در معرض ضربات قرار گیرد، حتما احتیاج است که دوربینی با قابلیت IK10 انتخاب گردد.

  • شرکت هایک ویژن دوربین های پلاک خوانی را عرضه نموده است که می توانند پلاک خودروها را شناسایی و ثبت نماید و گزارشات دقیقی از تردد خودروها در ورودی های محیط پیرامون در اختیار شما قرار دهند.

مراکز خرید دوربین مداربسته هایک ویژن

حال این سوال مطرح می گردد که بهترین مکان برای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن کجاست ؟ شرکت فراگستر الکترونیک به منظور تسهیل امر خرید شما از مراکز معتبر، نمایندگان معتبری را در سراسر ایران عزیز ما قرار داده است و بر نحوه فروش و خدمات آن ها نظارت کافی را دارد. می توانید با مراجعه به وب سایت فراگستر الکترونیک و یا تماس با شماره 02153862 و ارتباط با بخش فروش، از نمایندگان فروش فراگستر در شهر خود آگاه شوید.

کلام آخر در مورد انتخاب و خرید دوربین مداربسته هایک ویژن مناسب

با توجه به قابلیت ها و نکاتی که در این مقاله ذکر شد، خرید دوربین مدارببسته هایک ویژن و سایر محصولات آن می توانند، امنیت بسیار بالایی را برای محیط پیرامون شما فراهم آورند. اصلی ترین فاکتور در خرید دوربین، توجه به گارانتی، رزولوشن و کیفیت آن است. با خرید محصولات هایک ویژن تحت گارانتی فراگستر، دیگر نگرانی در مورد اختلالات احتمالی در سیستم دوربین مداربسته خود نخواهید داشت چرا که در صورت هر گونه اختلال و مشکل در عملکرد آن ها، برطرف عیب محصولات در کم ترین زمان ممکن توسط تیم متخصص فراگستر انجام خواهد شد، همچنین شرکت فراگستر با ارائه خدمات پشتیبانی فنی 24 ساعته، جوابگوی تمام سوالات فنی شما به صورت 24 ساعت و 7 روز هفته می باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1868

به "در خرید دوربین مداربسته هایک ویژن، توجه به چه نکاتی لازم است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در خرید دوربین مداربسته هایک ویژن، توجه به چه نکاتی لازم است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید