دخسوس: مقابل پیکان مستحق باخت نبودیم

دروازه بان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز معتقد است که این تیم در بازی با پیکان مستحق باخت نبود.

دخسوس: مقابل پیکان مستحق باخت نبودیم

فرناندو دخسوس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به بازی برابر پیکان و شکست خانگی تیمش گفت: در نیم فصل دوم آغاز خوبی داشتیم و در این بازی خانگی هم دنبال برد بودیم ولی متاسفانه همه چیز در خصوص هدف و پیش بینی های ما برعکس شد. اگر این بازی را می بردیم شرایط تیم ما خیلی خوب می شد ولی متاسفانه شکست خوردیم. فرصت های خوبی برای گل زدن داشتیم ولی متاسفانه آنها را از دست دادیم. در این بازی شایسته باخت نبودیم.

وی با اشاره به اتفاق مهم این بازی که در دقایق آخر یک پنالتی برای تیمش گرفت، مطرح کرد: آخرین شانس های خودمان را امتحان می کردیم و من هم در آن لحظات تصمیم گرفتم جلو بیایم. خیلی خرسند بودم که یک پنالتی برای تیمم گرفتم اما متاسفانه این پنالتی به هدر رفت. بعد از بازی هم به شدت غمگین بودم که پنالتی ما گل نشد و بازی را باختیم. باید خیلی زود این باخت را فراموش کنیم، در فوتبال ممکن است هر اتفاقی برای هر تیمی یا هر بازیکنی رخ دهد.

دروازه بان تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به بازی های آینده مطرح کرد: باید رو به جلو حرکت کنیم و این باخت ما را از مسیرمان دور نمی کند. سال جاری دنبال این هستیم که یک صندلی خوب را به دست بیاوریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 27 خرداد 1398 شناسه مطلب: 472

به "دخسوس: مقابل پیکان مستحق باخت نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دخسوس: مقابل پیکان مستحق باخت نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید