تپ سی امکان تسویه حساب در لحظه را برای رانندگان خود فراهم کرد

به گزارش سبزوار امروز، تاکسی آنلاین تپ سی، امکان جدیدی به اپلیکیشن رانندگان اضافه کرده که امکان تسویه حساب در لحظه را برای آنها فراهم آورده است.

تپ سی امکان تسویه حساب در لحظه را برای رانندگان خود فراهم کرد

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام تپ سی، این امکان جدید شامل دکمه ای روی اپلیکیشن رانندگان است که تسویه حساب در لحظه نام دارد و رانندگان می توانند در هر زمان با استفاده از آن بلافاصله سهم خود از هزینه سفر یا سفرهای اجرا شده را به حساب خود منتقل کنند.

طی ماه های گذشته، تمایل رانندگان به دریافت نقدی هزینه سفر و ترجیح مسافر به پرداخت آنلاین، مسائل و نارضایتی هایی را برای هر دو طرف ایجاد کرده بود. تپ سی با حل پیچیدگی های فنی و مالی این موضوع و در جهت رفاه رانندگان و مسافران، این امکان را برای نخستین بار در تاکسی های اینترنتی ایران فعال کرده است.

به این ترتیب رانندگان می توانند در هر لحظه که مایل باشند، حتی در ساعات نیمه شب و روزهای تعطیل، سهم خود از هزینه سفر را به حساب خودشان واریز کنند.

این امکان جدید، از امروز به اپلیکیشن رانندگان تپ سی اضافه شده و انتظار می رود به تدریج توسط تمامی رانندگان مورد استفاده قرار بگیرد.

رانندگان تپ سی برای استفاده از این امکان باید نسخه جدید را دانلود کرده و شماره شبای خود در یکی از بانک های طرف قرارداد را در اپلیکیشن راننده تپ سی وارد کنند. در حال حاضر، این امکان با یک بانک شروع شده و در آینده بسیار نزدیک، بانک های جدید به این قابلیت اضافه خواهند شد.

انتهای رپرتاژ خبری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 482

به "تپ سی امکان تسویه حساب در لحظه را برای رانندگان خود فراهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تپ سی امکان تسویه حساب در لحظه را برای رانندگان خود فراهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید