برنامه کامل مسابقات لیگ جهانی والیبال اعلام شد، روسیه، آلمان، صربستان، ایتالیا و کوبا حریفان تیم ایران

خبرنگاران : فدراسیون جهانی والیبال جدول زمان بندی و شهرهای محل برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال را اظهار داشت.

برنامه کامل مسابقات لیگ جهانی والیبال اعلام شد، روسیه، آلمان، صربستان، ایتالیا و کوبا حریفان تیم ایران

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات لیگ جهانی والیبال در سال 2013 با حضور 18 تیم در سه گروه برگزار می گردد. این مسابقات که به میزبانی کشورهای مختلف برگزار می گردد از 31 می (10 خرداد ماه) شروع و تا 14 جولای (23 تیرماه) ادامه دارد.

بر این اساس مسابقات تیم ملی والیبال کشورمان در لیگ جهانی والیبال به ترتیب با تیم های روسیه، آلمان، صربستان، ایتالیا و کوبا خواهد بود.

در گروه A تیم های برزیل، لهستان، آمریکا، بلغارستان، آرژانتین، فرانسه، در گروه B تیم های روسیه، ایتالیا، کوبا، صربستان، آلمان، ایران و در گروه C تیم های کانادا، کره جنوبی، فنلاند، هلند، ژاپن ، مصر حضور دارند.

برنامه کامل بازیهای لیگ جهانی به توضیح زیر است:

31 می -2 جون (10- 12 خرداد)

گروه C

10 خرداد، ساعت 18:30، شهر هلسینکی، استادیوم هلسینکی آیس هال : فنلاند - مصر

10 خرداد، ساعت 20، شهر کبک، استادیوم کولیسی پپسی : کانادا- هلند

11 خرداد، ساعت 14: کره جنوبی - ژاپن(مکان برگزاری متعاقبا اعلام می گردد)

11 خرداد، ساعت 18:30، شهر هلسینکی، استادیوم هلسینکی آیس هال: فنلاند - مصر

11 خرداد، ساعت 20، شهر کبک، استادیوم کولیسی پپسی : کانادا - هلند

12 خرداد، ساعت 14: کره جنوبی - ژاپن(مکان برگزاری متعاقبا اعلام می گردد)

7 - 9 جون (17 -19 خرداد)

گروه A

17 خرداد، ساعت 20:15، شهر ورشو ، استادیوم توروار : لهستان - برزیل

17 خرداد ساعت 19، شهر ویچیتا ، استادیوم چارلز کوچ آرنا :آمریکا - آرژانتین

17 خرداد ساعت 20:30، شهر مونت بلیارد ، استادیوم ال اکسون : فرانسه - بلغارستان

18 خرداد ساعت 19، شهر ویچیتا ، استادیوم چارلز کوچ آرنا: آمریکا - آرژانتین

19 خرداد ساعت 17، شهر متز، استادیوم لس ارنس : فرانسه - بلغارستان

19 خرداد ساعت 20:15، شهر لودز، استادیوم اطلس آرنا : لهستان - برزیل

گروه B

17 خرداد ساعت 18، شهر کالینینگراد ، استادیوم یانتارنی : روسیه - ایران

17 خرداد ساعت 20:30، شهر مودنا ، استادیوم پالاکاسا مودنا : ایتالیا - آلمان

17 خرداد ساعت 20:40، شهر هاوانا، استادیوم سیدواد دپورتیوا : کوبا - صربستان

18 خرداد ساعت 18، شهر کالینینگراد، استادیوم یانتارنی: روسیه - ایران

18 خرداد ساعت 20:40، شهر هاوانا، استادیوم سیدواد دپورتیوا: کوبا - صربستان

19 خرداد ساعت 18، شهر تورینو ، استادیوم پالاروفینی : ایتالیا - آلمان

گروه C

17 خرداد، ساعت 20، شهر میسیساگاجا ، استادیوم هرشی سنتر: کانادا - مصر

18 خرداد، ساعت 14: کره جنوبی - فنلاند(مکان برگزاری متعاقبا اعلام می گردد)

18 خرداد، شهر اپلدورن، استادیوم آمنی اسپورتزآرنا: هلند - ژاپن

18 خرداد ساعت 20، شهر میسیساگاجا ، استادیوم هرشی سنتر: کانادا - مصر

19 خرداد ساعت 14، کره جنوبی - فنلاند(مکان برگزاری متعاقبا اعلام می گردد)

19 خرداد، استادیوم آمنی اسپورتزآرنا: هلند - ژاپن

14- 16 جون (24 - 26 خرداد)

گروه A

24 خرداد ساعت 19، شهر تولسا ، استادیوم تولسا کانونشن سنتر : آمریکا - فرانسه

24 خرداد ساعت 20، شهر ماردل پلاتا، استادیوم مالوناس آرجنتینیاس: آرژانتین - برزیل

25 خرداد ساعت 19، شهر تولسا ، استادیوم تولسا کانونشن سنتر: آمریکا - فرانسه

26 خرداد ساعت 19، شهر ماردل پلاتا، استادیوم مالوناس آرجنتینیاس : آرژانتین - برزیل

گروهB

24 خرداد ساعت 18، شهر کالنینگراد، استادیوم یانتارنی : روسیه - صربستان

24 خرداد ساعت 20، شهر تورینو، استادیوم پالاروفینی : ایتالیا - کوبا

25 خرداد ساعت 18، شهر کالنینگراد ، استادیوم یانتارنی: روسیه - صربستان

26 خرداد ساعت 20، شهر فیرنر، استادیوم نلسون ماندلا فورم : ایتالیا - کوبا

گروهC

24 خرداد، ساعت 20، شهر میسیساگاجا ، استادیوم هرشی سنتر: کانادا - کره جنوبی

25 خرداد، شهر کوماکی، استادیوم پارک آرنا: ژاپن - فنلاند

25 خرداد، ساعت 20، شهر میسیساگاجا ، استادیوم هرشی سنتر: کانادا - کره جنوبی

26 خرداد، شهر کوماکی، استادیوم پارک آرنا: ژاپن - فنلاند

21-23 جون (31 خرداد -2 تیر)

گروه A

31 خرداد ساعت 20، شهر روئن، استادیوم کیندارنا: فرانسه - لهستان

1تیر ساعت 20، شهر صوفیه، استادیوم آرنا آرمیک : بلغارستان - آرژانتین

2تیر ساعت 18، شهر تولوس، استادیوم پالایش دس اسپورت بروت : فرانسه - لهستان

2تیر ساعت 20، شهر صوفیه، استادیوم آرنا آرمیک: بلغارستان - آرژانتین

گروه B

31 خرداد ساعت 18، شهر سورگوت، استادیوم انرجتیک : روسیه - ایتالیا

1 تیر ساعت 18، شهر سورگوت، استادیوم انرجتیک: روسیه - ایتالیا

1 تیر ، شهر برمن، استادیوم برمن آرنا : آلمان - کوبا

2 تیر ، شهر برمن، استادیوم برمن آرنا : آلمان - کوبا

31 خرداد ساعت18، شهر تهران، استادیوم 12 هزار نفری آزادی : ایران - صربستان

2 تیرساعت18، شهر تهران، استادیوم 12 هزار نفری آزادی : ایران - صربستان

گروه C

1 تیر، شهر آپلدورن ، استادیوم آمنی اسپورترآرنا: هلند- مصر

2 تیر، شهر آپلدورن، استادیوم آمنی اسپورترآرنا : هلند- مصر

28-30 جون (7-9 تیر)

گروه A

7تیر ساعت 10 صبح، شهر سائوپائولو، استادیوم ایبیراپوئرا : برزیل - فرانسه

7 تیر ساعت 20:15، شهر بیدگاشچ ، استادیوم لوچنیشکا : لهستان - آرژانتین

7 تیر ساعت 19:30، شهر رنو، استادیوم رنو اونتس سنتر : آمریکا- بلغارستان

8 تیر ساعت 10:10، شهر سائوپائولو، استادیوم ایبیراپوئرا: برزیل - فرانسه

8 تیر ساعت 19:30، شهر رنو، استادیوم رنو اونتس سنتر: آمریکا- بلغارستان

9 تیر ساعت 20:15، شهر گدنسک ، استادیوم ارگو آرنا : لهستان - آرژانتین

گروه B

7تیر ساعت 20:30، شهر مودنا، استادیوم پالاکاسا مودنا : ایتالیا - ایران

7 تیر ساعت 20:40، شهر هاوانا، استادیوم سیدواد دپورتیوا : کوبا - روسیه

8 تیر ساعت 20، شهر نیس، استادیوم اس سی کایر : صربستان - آلمان

8 تیر ساعت 20:40، شهر هاوانا، استادیوم سیدواد دپورتیوا: کوبا - روسیه

9 تیر ساعت 18، شهر ساساری، استادیوم پالاسرادیمیگنی : ایتالیا - ایران

9تیر ساعت 20، شهر نیس، استادیوم اس سی کایر: صربستان - آلمان

گروه C

7تیر، ساعت 18:30، شهر تامپر، استادیوم تامپر آیس آرنا: فنلاند - کانادا

8تیر ، ساعت 14، کره جنوبی - هلند(مکان این مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد)

8تیر، ساعت18:30، شهر تامپر، استادیوم تامپر آیس آرنا: فنلاند - کانادا

9تیر، ساعت 14، کره جنوبی - هلند(مکان این مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد)

مصر - ژاپن (زمان و مکان این مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد)

5-7 جولای (14 -16 تیر)

گروه A

14 تیر ساعت 10، شهر برازیلیا، استادیوم جیناسیو نیلسون نلسون : برزیل - بلغارستان

14 تیر ساعت 20:15، شهر کاتویس ، استادیوم اسپودیچ : لهستان - آمریکا

14 تیر ساعت 20، شهر مندوزا، استادیوم توریتو رودریگز : آرژانتین - فرانسه

15 تیر ساعت 10:10، شهر برازیلیا، استادیوم جیناسیو نیلسون نلسون: برزیل - بلغارستان

16 تیر ساعت 20:15، شهر وراسلاف ، استادیوم سنتنیال هال : لهستان - آمریکا

16 تیر ساعت 19، شهر مندوزا، استادیوم توریتو رودریگز: آرژانتین - فرانسه

گروه B

14 تیر ، شهر فرانکفورت، استادیوم فراپورت آرنا : آلمان - روسیه

14 تیر ساعت 20:40، شهر هاوانا، استادیوم سیدواد دپورتیوا: کوبا - ایران

15 تیر ساعت 20، شهر نوی سد ، استادیوم وجودینا : صربستان - ایتالیا

15 تیر، شهر فرانکفورت، استادیوم فراپورت آرنا: آلمان - روسیه

15 تیر ساعت 20:40، شهر هاوانا، استادیوم سیدواد دپورتیوا: کوبا - ایران

16 تیر ساعت 20، شهر نوی سد ، استادیوم وجودینا: صربستان - ایتالیا

گروه C

14 تیر، ساعت 18:30، شهر تامپر، استادیوم تامپر آیس آرنا: فنلاند - هلند

15 تیر، شهر اوساکا: ژاپن - کانادا (زمان و مکان برگزاری متعاقبا اعلام می گردد)

15 تیر، شهر تامپر، شهر تامپر، استادیوم تامپر آیس آرنا: فنلاند - هلند

16 تیر، شهر اوساکا: ژاپن - کانادا (زمان و مکان برگزاری متعاقبا اعلام می گردد)

مصر- کره جنوبی (زمان و مکان برگزاری متعاقبا اعلام می گردد)

12-14 جولای (21 -23 تیر)

گروه A

22 تیر ساعت 10، شهر ریودوژانیرو، استادیوم ماراکانازینو : برزیل - آمریکا

22 تیر ساعت 20، شهر وارنا، استادیوم پالاس : بلغارستان - لهستان

23 تیر ساعت 9:45، شهر ریودوژانیرو، استادیوم ماراکانازینو: برزیل - آمریکا

23 تیر ساعت 20، شهر وارنا، استادیوم پالاس : بلغارستان - لهستان

گروه B

21 تیر ساعت18، شهر تهران، استادیوم 12 هزار نفری آزادی : ایران - آلمان

23 تیرساعت18، شهر تهران، استادیوم 12 هزار نفری آزادی : ایران - آلمان

منبع: تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 13 شهریور 1398 شناسه مطلب: 619

به "برنامه کامل مسابقات لیگ جهانی والیبال اعلام شد، روسیه، آلمان، صربستان، ایتالیا و کوبا حریفان تیم ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه کامل مسابقات لیگ جهانی والیبال اعلام شد، روسیه، آلمان، صربستان، ایتالیا و کوبا حریفان تیم ایران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید