اعزام 209 ورزشکار در 13 رشته به بازی های پاراآسیایی

به گزارش خبرنگاران، سومین دوره بازی های پاراآسیایی از 14 مهرماه در جاکارتا اندونزی شروع می گردد. کاروان ایران با ورزشکارانی از 10 رشته در بخش جانبازان و معلولان و 6 رشته در بخش نابینایان وکم بینایان در این بازی ها حاضر می شود.

اعزام 209 ورزشکار در 13 رشته به بازی های پاراآسیایی

در مجموع کاروان ایران با 209 ورزشکار متشکل از 136 ورزشکار در بخش مردان و 73 ورزشکار در بخش بانوان در این دوره بازی ها حضور پیدا می نماید.

209 ورزشکار اعزامی ایران به محل برگزاری سومین دوره بازی های پاراآسیایی در اندونزی به این توضیح معرفی گردیده اند:

بسکتبال با ویلچر

مردانترکیب تیم:سامان بلاغی اینانلو، محمد محمدنژاد، مرتضی ابراهیمی، مرتضی عابدی، محسن طلوعی تمرداش، حسن عبدی، عادل طرفی منشدی، عبدالجلیل قرنجیک، حکیم منصوری، محمدحسن سیاری، وحید سعادت پور مقدم، امید هادی اظهرکادر فنی: محمدرضا دستیار (سرمربی)، مازیار میرعظیمی (مربی)، مسعود فلاح (تکنسین)سرپرست: حمید علی صمیمی

بانوان

ترکیب تیم: مهسا سعادت زیندانلو، فتانه پورآت، ناهید کرمی کوشکک، لیلا عباسی، ندا فراستی، سحر حیدری، سمیه کهزادپور، زهرا حبیبی پرعلی، لیلا ملکی، مهدیه خاکباز علی آباد، رقیه امیری، ثریا نوریکادر فنی: آذر همایون پور (سرمربی)، مهری یوسف زاده ثانی (مربی)سرپرست: بتول مشرف جوادی

بوچیا

ترکیب تیم: فهیمه عباسی، بهروز بربرمقدم، راضیه کاظم پور پیربازاری، علی اصانلو، مریم ملکی فلاح، فرشید استجلوکادر فنی: افسانه علیپور توچائی (مربی بانوان)، وحید نیک فرجام (مربی آقایان)، کلثوم بافضل حسن بلبل (پرستار بانوان)، حیدر مهدی زاده دایو (پرستار آقایان)، فرحناز قاسمی (همراه فنی)، بهرام موحدی (همراه فنی)سرپرست: سید مسعود طباطبائیان

تنیس روی میز

ترکیب تیم: الهام چزانی، مریم علیزاده مهدی محله، حسن جانفشان، مجید عربی، مهدی معصومی یخدانی، جواد فولادی طرقیکادر فنی: مهدی آرمندنیا (مربی)، زهرا بیگم میربابایی (مربی)سرپرست: مجتبی قربان حسنی

تیروکمان

ترکیب تیم: زهرا نعمتی، غلامرضا رحیمی، هادی نوری، سمیه عباسپور، مجید کاکوش، پوریا جلالی پور، راضیه شیرمحمدی، محمدرضا زندی، علی سینا منشازادهکادر فنی: مجید کهتری (سرمربی)، جبرائیل عبادی (مربی)، لیلا سخائی فر (مربی)سرپرست: جهانگیر فدایی گوراب زرمخی

تیراندازی

ترکیب تیم: ساره جوانمردی، مجید اردشیر فلاح، سمیرا ارم، زهرا غلام زاده پستکی، معصومه خدابخشی، رقیه شجاعی، عالیه محمودی کرد خیلیکادر فنی: یوسف آجورلو (مربی)، مهرنوش امینی نجف آباد (سرمربی)، زهرا علی بیگی (تکنسین)سرپرست: سیما لیموچی

جودو

ترکیب تیم: محمدرضا خیرالله زاده ورزی، احسان موسی نژاد کارمزدی، سید امید جعفری، سید میثم بنی طبا خرم آبادی، رضا غلامی، علیرضا خجسته، وحید نوریکادر فنی: محمدرضا حاجی یوسف زاده (سرمربی)، فرهاد معابی نوروز آبادی (مربی)سرپرست: محمدرضا محمود خانی

دوومیدانی

ترکیب تیم: یونس سیفی پور، مهدی علیزاده، سیامک صالح فرج زاده، سجاد محمدیان، اسداله عظیمی، حامد امیری، فرزاد سپه وند، علیرضا قلعه ناصری، علیرضا مختاری همامی، محسن کائیدی، علی امیدی، علی الفت نیا، هاشم رستگاری مبین، محمد الوان پور، بتول جهانگیری، پروین مقدم، الناز دارابیان اقدس، هاشمیه متقیان معاوی، مهناز امینی نوگورانی، حسن دهقانی، هادی کائیدی، مهران نیکوئی مجد، عارف بهاروند، صادق بیت سیاح، علی محمد یاری، جاوید احسانی شکیب، هرمز صیدی کزپونجی، عبدالرضا جوکار، امان اله پاپی، داوود علی قاسمی، کامران یزدی، احمد اجاقلو، پیمان نصیری بزنجانی، فرشته مرادی مقدم، مرضیه صدقی سقین سرا، عشرت کردستانی، ژیلا یوسفی، فائزه کرمانی، الهام صالحی، زهرا شاه محمدی، محمدرضا احمدی، علی بیت سیاح، آرش سلطانی، محسن مجیدی جمال آبادی، شهرام حسن پور، جواد حردانی، خالد حضیری حمادی، محمد خالوندی، فرهاد کهریزی، مبین رکیده، سارا احمدزاده خانیانی، سولماز بازرگان، شهلا حدیدی، زهرا برناکی، جلیل باقری جدی، آرزو رحیمی، سعیده عبدالهی، سید علی اصغر جوانمردی، حسین خرسند امیری، امین عبدل پور، حمید صمدیان پور، سامان پاکباز، آریان لطفی، مسعود حیدری، نور محمد آرخی، علیرضا فرح، حمید اسلامی، علی الهی، وحید علی نجیمی، محمد مشهدیان خوزانی، امید ظریف صنایعی، میکائیل دیانی، سید عرفان حسینی لیراوی، امیر خسروانی، مهدی اولاد، علی شمشیری، هاجر صفرزاده قهدریجانی، حکیمه گودرزی، هاجر تکتاز، عذرا مهدوی کیا، راضیه محمودی، بهزاد عزیزی، ناصر حسن پور، حسین صالحی منش (ورزشکار دونده همراه)

کادر فنی: هرمز رادصادقی نیا، ماشااله طاهری، مهدی فارسی، مصطفی بهرامی، ابراهیم مومنی خراجی، نصراله احدی پرست، رسول کیانی آذر، فیروز کاظم زاد رائف، امیر حاجی زاده، محسن عزیز نژاد، الهه شیعه، شیرین یزدانی، ماهروخ مرادی، زهرا کرم زاده، لیلا صفری سهرفروزانی، سهراب اسدی شیراز، محسن پاکباز، مهدی موسوی، مهرداد بیابانی

سرپرستان: بهمن رضائی فرعی (مربی و قائم مقام سرپرست دو و میدانی در بخش جانبازان و معلولین)، علی اصغرهادی زاده (قائم مقام سرپرست دو و میدانی در بخش نابینایان و کم بینایان)، بهروز برجسته محبی (سرپرست کل دو و میدانی)

دوچرخه سواری

مردان

ترکیب تیم: مهدی محمدی، بهرام سلیمانی سروستانی، صابر رحیم پور جان باز، طاهر مقدم، سینا امیر علائی (ورزشکار جلوران)کادر فنی: فرهاد عصفوری (سرمربی)، علیرضا مکوندی (تکنسین)سرپرست: عباس باغستانی

بانوان

ترکیب تیم: ملیحه صفایی، زهرا محمدی راد، لیلا زارع زاده شهرک، فریبا زنده بودی، عاطفه نقوی مندی، فاطمه برقول، حسنعلی قدیری بیدهندی، مهدی رومی فرد، عرفان محمد علیزاده لشکری، علیرضا قورچه بیگی، امید کریمی، مجید باقریکادر فنی: علی اکبر هدهدی (سرمربی آقایان)، بهروز مرادی (مربی)، شادی پری در (سرمربی بانوان)، منا سلمان ماهینی (مربی بانوان)سرپرست: علیرضا صفارزاده

شنا

ترکیب تیم: شاهین ایزدیار، علیرضا جلیلی، علی محمودخانی، محمدرضا رهبری، محمد حسین کریمی جهان آبادی، سید مهدی میر دهقان بنادکیکادر فنی: مهدی ضیائی بشیرزاد (مربی)، حمید شریفیان (مربی)، محمد اسماعیل فرح بخشی (مربی)، عباس صادقیان (پرستار)سرپرست: احمد ارشدی خزاقی

گلبال

مردان

ترکیب تیم: محمد سرنجی استرکی، مصطفی شهبازی یاجلو، محمد منصوری حسن آبادی، محسن جلیلوند شیرخانی تبار، حسن جعفری، مجید فلاحکادر فنی: مهدی نباتی (سرمربی)، محمد ابراهیم زاده مطلق (مربی)، کاوه عزیزی (همراه)سرپرست: محمدرضا مظلومی

بانوان

ترکیب تیم: سمیرا جلیلوند شیرخانی تبار، زینب قنبری، مریم جعفر زاده طرهانی، طیبه استکی اورگانی، مریم حسام آبادی، فاطمه قمصری جونیانیکادر فنی: لیلا نعیم آبادی (سرمربی)، زهره ابراهیمی (مربی)سرپرست: فاطمه رخشانی

والیبال نشسته

مردان

ترکیب تیم: داوود علیپوریان، صادق بیگدلی، مهدی بابادی، رمضان صالحی حاجیکلایی، مرتضی مهرزاد سلاکجانی، مجید لشکری صنمی، حسین گلستانی، میثم علیپور، حسین فرزانه، محمد نعمتی، عیسی زیراهی، محمدرضا سبحانی نیاکادر فنی: هادی رضایی گرکانی (سرمربی)، علیرضا معمری (مربی)، بهمن تارویردی زاده (مربی)سرپرست: علی کشفیا

بانوان

ترکیب تیم: معصومه زارعی بروتی، ندا پنجه باشی، زهرا دانای طوس، بتول جعفریان ارجاس، فاطمه جهانی، بتول خلیل زاده فرسنگی، نسرین فرهادی، معصومه شجراتی، زینب ملکی دیزیچه، فرزانه حیدری، مهری فلاحی دریاکناری، زهرا نجاتی عارفکادر فنی: فریبا سلیمانی (سرمربی)، مریم ایرانمنش (مربی)سرپرست: رقیه اله کرمی

وزنه برداری

ترکیب تیم: سیامند رحمان، امیر جعفری ارنگه، سیدحامد صلحی پور اونجی، منصور پورمیرزایی، سید یوسف یوسفی پاشکی، علی اکبر غریب شی، حمزه محمدی، نادر مرادی، سامان رضیکادر فنی: علی اصغر رواسی (سرمربی)، غلامرضا آستارکی (مربی)سرپرست: محمد تابع

کاروان ورزش جانبازان و معلولان ایران 10 مهرماه برای شرکت در سومین دوره بازی های پاراآسیایی عازم جاکارتا می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعزام 209 ورزشکار در 13 رشته به بازی های پاراآسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اعزام 209 ورزشکار در 13 رشته به بازی های پاراآسیایی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید