گرفتن عکس سلفی در تور تایلند

به گزارش سبزوار امروز، گرفتن عکس سلفی یکی از کارهایی که حتما باید در تور تایلند آن را تجربه کنید. در این مقاله شما را با بهترین مکان‌هایی که می‌توانید در آنها یک عکس سلفی عالی در تایلند بگیرید، آشنا خواهیم کرد.

گرفتن عکس سلفی در تور تایلند

تایلند کشور معابد است و یکی از بهترین سوژه‌های عکاسی شما می‌تواند، معابد باشد. شهرهای تایلند پر از معابد بودایی هستند که با ورود به آنها سنت و فرهنگی بودایی را از نزدیک لمس خواهید کرد. معابد بسیار قدیمی و بزرگ همراه با مجسمه‌های عظیم بودا و مرتاض‌های در حال نیایش، گردشگران زیادی را به تماشای خود می‌کشانند. با رفتن به این معابد از خودتان یک سلفی بگیرید تا خاطره‌ آن در ذهن شما بماند.

فعالیت‌های بیشمار دیگری هستند که می‌توانند در شهرهای تایلند حسابی سرگم خواهید شد. اگر در  شهر پوکت در تور تایلند باشید به شما توصیه می‌کنیم به مدرسه میمون‌ها بروید. این مجتمع تفریحی محلی برای تماشای میمون‌ها و مزرعه مارها می‌باشد، با رفتن با این مدرسه تا می‌توانید با میمون‌های دوست‌داشتنی سلفی بگیرید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. اگر در  شهر بانکوک هستید نیز می‌توانید با فیل عکس سلفی بگیرید.

بعد از تور تایلند می‌توانید از عکس‌هایی که گرفته‌اید یک گالری درست کنید. حتی می‌توانید به شکل یک سفرنامه آنها را در دنیای مجازی به اشتراک بگذارید، از لحظه‌های خود در سفر گفته تا دیگران هم از تجربیات شما در سفر خود استفاده کنند. با کمی خلاقیت در تور تایلند می‌شود طرح‌های جالبی برای عکاسی ساخت، به طور مثال با تکرار یک حرکت در عکس‌ها یک ترتیب را رعایت کنید.

انتشار: 5 خرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 378

به "گرفتن عکس سلفی در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرفتن عکس سلفی در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید