مزرعه فیل ها در پاتایا

مزرعه فیل‌ها یکی از جاذبه‌های جالب در تور پاتایا برای بازدید هستند. مزرعه فیل‌های برای هر سنی که باشید، می‌تواند جذاب باشد و حتی کودکان شما از دیدن فیل‌ها هیجان زده شده و با آن‌ها دوست خواهند شد.

مزرعه فیل ها در پاتایا

مزرعه فیل ها در پاتایا یکی از مکان‌های زیبا و دیدنی در تایلند و همچنین سرگرمی های پاتایا می باشد، پس از مدتی، تغییر ماهیت و کاربری داده و به یک محل تفریحی برای گردشگران تبدیل گردید. از فیلهای این منطقه نیز برای کارهای تفریحی و گردشی در تور پاتایا قابل استفاده است، به طوری که این حیوانات بطور کامل به انسانها  عادت کرده اند.

نمایش های مهیج و مفرح بسیار متعددی مانند آموزش فی سواری، حمام کردن فیل ها، و یک سری رسومات برجسته و خاص مثل جشن پیروزی در این روستا که یکی از تفریحات تایلند می باشد برگزار می شود، که در این مراسم فیل ها با یکدیگر می جنگند.

اگر تور پاتایا برای شما یک سفر خانوادگی باشد، به شما توصیه می‌کنیم کودکان خود را به بازدید این مجموعه ببرید.

لذت بردن از طیف گسترده ای از نمایشها با فیل، که از تفریحات پاتایا به شمار می رود، طبعا می تواند بسیار مهیج و فراموش نشدنی باشد. این محل همه روزه از ساعت 8 صبح الی 19 بر روی عموم باز می باشد.

گردشگران تور تایلند می‌توانند برای بازدید از این جاذبه یکی از بلیت‌های زیر را تهیه کنند:

  • بلیط ورودی فقط برای بازدید از منطقه و نحوه آموزشهای آن به مدت 90 دقیقه که هر روز از ساعت 14.30 شروع می شود.
  • ترکیب تماشای فیلها با یک تور 1 ساعته فیل سواری در اطراف روستا
  • تهیه بلیطی که در آن شما بر روی پشت فیلها با کجاوه های بامبوئی به مدت 1 ساعت و یا بر پشت گاوهائی که دارای سبدهای مخصوص نشستن هستند.
انتشار: بروزرسانی: 5 خرداد 1398 شناسه مطلب: 386

به "مزرعه فیل ها در پاتایا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزرعه فیل ها در پاتایا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید