ماجراجویی در تور تایلند

تور تایلند یکی از بهترین سفرهای زندگی شما خواهد بود اگر بتوانید از لحظات خود به خوبی استفاده کنید و از به هر چیزی به عنوان یک جاذبه که می‌تواند خاطرات خوشی برای شما بسازد، نگاه کنید.

ماجراجویی در تور تایلند

در تور تایلند آب نارگیل بنوشید

در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم در آفتاب دراز کشیده و شیره نارگیل را از داخل نارگیل بنوشید. این مایع خنک و گوارا، ارزان و خوشمزه است.

خرید شلوار تایلندی در تور تایلند

چه دختر باشید یا پسر، تایلندی باشید یا غیره، یک عدد از این شلوارها بخرید. آنها سبک، راحت و در طرح‌های گوناگون هستند. این شلوارها را از مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و هر جای دیگر می‌توانید بخرید و با خود به عنوان سوغاتی میل بفرمایید.

تور خلنگ بانکوک تایلند

برای سفری دیدنی روی رود چائو پرایا، بهتر است کشتی های پر ازدحام با انبوهی از گردشگران را فراموش کنید و سوار خلنگ های قدیمی شوید که هنوز هم از آنها استفاده می شود. با سوار شدن به قایق های خلنگ و با عبور از کنار خانه های قدیمی چوبی و ساباط های مخروبه به خوبی حس می کنید که مردم بانکوک در گذشته چگونه زندگی می‌کردند. در تور تایلند از لحظات خود لذت ببرید.

در بانکوک به خیابان سویی رامبوتری بروید

سویی رامبوتری بانکوک تقریبا شبیه جاده خاو سان است و به شما نشان می دهد که بانکوک سابق، قبل از بوجود آمدن آسمانخراش های متعدد چگونه جایی بود. سایه درختان سرسبز انجیر معابد و پیاده روهای زیبا و سادگی چنین جاهایی  باعث شده است که گردشگران، اینجا را به اقامت در هتل های لوکس ترجیح دهند.

تماشای مسابقات بوکس در تو تایلند

به مسابقه بوکس مخصوص تایلندی‌ها بروید و لذت ببرید. در بانکوک می‌توانید این مسابقات را در استادیوم راداداموک و لامپینی تماشا کنید. به جز چند ثانیه “آخ مانند” بقیه مسابقه کاملا تماشایی است. در تور تایلند می‌توایند از لحظات خود لذت ببرید.

بازار محله چینی ها در بانکوک

زمانی که در بانکوک اقامت دارید، برای خوردن غذاهای چینی حتما سری به محله چینی های بانکوک بزنید و در بازار قدیمی محله چینی ها، بعضی از بهترین غذاهای شهر را با قیمت بسیار مناسبی می توانید پیدا کنید. انواعی از غذاها شامل سوپ پرنده، اردک پکنی و خوراک های نادری مثل شاه بلوط بو داده را می‌توانید در رستوران های محله چینی های بانکوک میل بفرمایید.

انتشار: بروزرسانی: 5 خرداد 1398 شناسه مطلب: 377

به "ماجراجویی در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجراجویی در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید