بهترین مناطق غواصی تایلند

غواصی یکی از برترین جاذبه‌های تور تایلند برای تجربه است. غواصی و دنیای رنگارنگ زیر آب با شنا با ماهی ها در سواحل مرجانی از بهترین تفریحاتی است که در این کشور می‌توانید انجام بدهید.

بهترین مناطق غواصی تایلند

کوه نانگ یوان، کوه تائو (Koh Nang Yuan, Koh Tao) تایلند

کوه نانگ یوان شامل سه جزیره مختلف است که فقط از نوک شمال شرقی کوه تائو پیدا شده. این جزایر با سد شنی سفید و درخشانی که دارند به جزیره محبوب متصل شده است. تپه های دریایی مرجانی که از مرجان های نرم و سخت پدد، محافظت شده و نسبتا کم عمق می‌باشد که باعث می‌گردد که این مکان برای غواصی بسیار عالی است. این منطقه از بهترین مناطق برای غواصی در تور تایلند به شمار می‌رود.

خلیج مایا (Maya Bay) تایلند

لئوناردو دی کاپریو پس از نخستین فیلم ساحل، این خلیج را روی نقشه گردشگران سراسر جهان گذاشته است. فیلم در سال 1999 در این جزایر فیلمبرداری شده‌ و از آن زمان گردشگران به این خلیج رفتند تا برخی صحنه‌های مورد علاقه خود را تحسین کنند. این خلیج مکانی عالی برای غواصی است، چرا که تنها به طور کامل از صخره‌های مرجانی تشکیل شده. محدوده این ساحل 200 متر طول دارد و توسط صخره‌های بلند در سه طرف در تور تایلند احاطه شده است.

ساحل کاتا (Kata Beach) پوکت

اگر چه ساحل پاتونگ جایزه محبوب ترین سواحل در پوکت را دریافت می کند، ساحل کتا برخی از بهترین نماهای زیر آب را برای غواصان در جزیره بدون نیاز به شکستن خط ساحلی برای گواهی شیرجه فراهم می کند. ساحل شنی سفید آن با درختان نخل شیب دار احاطه شده است که به بازدیدکنندگان ساحل خلوت بی نهایت را ارائه خواهد کرد. ساحل حدود یک مایل طول دارد، اما بدون در نظر گرفتن اندازه آن، ساحل کاتا خلوت و بی سر و صدا می‌ماند.

انتشار: بروزرسانی: 5 خرداد 1398 شناسه مطلب: 370

به "بهترین مناطق غواصی تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین مناطق غواصی تایلند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید