غار چیانگ دائو تایلند

غار چیانگ دائو تایلند (Chiang Dao caves)، یکی از بهترین جاذبه‌هایی است که به شما توصیه میکنیم به بازدید آن بروید. در این مقاله شما را با طبیعت و ویژگی‌های این غار آشنا خواهم کرد.

غار چیانگ دائو تایلند

برای رسیدن به ورودی اصلی این غار باید از چندین پله شیب دار و لغزنده بالا بروید. این غار را همه به عنوان مکانی مقدس می شناسند پس حتما لباس های مناسب به تن داشته باشید البته نگران نباشید چون می‌توانید با هزینه 20 بات لباس مناسبی را کرایه نماید. در ورودی این غار دو مکان مقدس نظر  شما را جلب خواهد کرد، غار روشنایی کمی داشته و تنها دالان‌های این جاذبه که به شکل قندیل هستند و ستون های برجسته دارند با یکی دو لامپ روشن می‌شوند و روشنایی کمی را به وجود می‌آورد. بقیه قسمت‌های این غار کاملا تاریک هستند و برای کشف آن‌ها باید حتما با یک راهنما اخل آن شوید. با پرداخت 100 بات می‌توانید یک فانوس گازسوز کرایه نمایید و با 100 بات دیگر هم یک راهنما را با خود به همراه ببرید و به دل غار مراجعه نمایید. تور تایلند پر از جاذبه‌های متنوع است.

در طول مسیر در میان قندیل و ستون‌ها اشکال ماسه سنگی طبیعی زیادی را مشاهده نمایید که اگر در ماه‌های بارانی به این غار مراجعه نمایید در بعضی از قسمت‌های غار که نزدیک رودخانه های زیرزمینی می‌باشند ممکن است جریان های آبی را مشاهده نمایید اما در ماه‌های غیر بارانی کف غار پوشیده از ماسه می‌باشد. بعد از بازدید از این سه غار و برگشتن به ورودی این فرصت را خواهید داشت تا به مشاهده غاری بروید که تام فرا نان نام دارد. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا ودیدنی هستند.

در بیرون از غار مناظر دل انگیزی انتظار شما را خواهد کشید. آبگیری کوچک با آب های لاجوری و ماهی های رنگارنگ که می‌توانید به آن‌ها غذا بدهید بومی‌ها معتقد هستند با غذا دادن به این ماهی‌ها حس خوبی برای شما خلق خوواهد شد.

انتشار: بروزرسانی: 5 خرداد 1398 شناسه مطلب: 367

به "غار چیانگ دائو تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غار چیانگ دائو تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید