(عکس) فوتبال را از داخل ماشین ببینید!

به گزارش سبزوار امروز، در روزهای که تعلیق مسابقات فوتبال و در بهترین حالت برگزاری بازی ها پشت درهای بسته به خاطر شیوع کرونا ضررهای اقتصادی زیادی را به تیم ها وارد نموده، هر یک از باشگاه ها به شیوه های مختلفی مانند تعدیل نیرو، کاهش حقوق بازیکنان و معاوضه پول بلیت با محصولات شان در فکر جبران این ضررها هستند.

(عکس) فوتبال را از داخل ماشین ببینید!

در دانمارک اما سران باشگاه میچلند پیشنهاد متفاوتی به طرفدارانش داده است. این باشگاه به طرفدارانش گفته اگر از خانه نشینی و تماشای مسابقه از تلویزیون و کاناپه منازل شان خسته شده اند، خودروی شخصی خود را سوار شوند و به ورزشگاه بیایند اما از آن پیاده نشوند!

در واقع این صدرنشین جدول رده بندی سوپرلیگ دانمارک روز آدینه خاطرنشان کرد که درنظر دارد برای هر بازی به 10 هزار نفر از طرفدارانش اجازه دهد که به ورزشگاه نزدیک شوند اما وارد آن نخواهند شد. برنامه این باشگاه برای سرگرم کردن طرفدارانی که حداقل تا ماه آگوست از رفتن به ورزشگاه محروم هستند، این است که برای آنها در اطراف ورزشگاه نمایشگرهای بزرگی نصب نمایند تا طرفداران به همراه اعضای خانواده های شان از داخل خودرو قادر به تماشا بازی باشند. این باشگاه همچنین می خواهد یک ایستگاه رادیویی محلی نیز در اطراف ورزشگاه ایجاد کند تا به وسیله آن گزارش زنده بازی برای طرفداران مستقر در خودروهای شان پخش گردد.

در حال حاضر لیگ دانمارک تعلیق است اما امکان دارد که به زودی مسابقات از سر گرفته شوند و باشگاه میچلند هم می خواهد برای ورود تماشاگرانش 2 هزار فضای پارک خودرو فراهم کند تا بدون آنکه سلامت شان به خطر بیفتد از نزدیک ترین فاصله ممکن به ورزشگاه قادر به تماشای بازی ها باشند.

منبع: فرارو
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1360

به "(عکس) فوتبال را از داخل ماشین ببینید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) فوتبال را از داخل ماشین ببینید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید