صبح جمعه با شما دوباره سر پا می گردد؟

علیرضا جاویدنیا درباره بازگشت برنامه صبح جمعه به شما به رادیو پس از درگذشت سرپرست نویسندگان این برنامه طنز، تاکید نمود که این برنامه ادامه دارد ولی قطعا ما بدون وجود آقای صادق عبداللهی یک ستون کم خواهیم داشت.

صبح جمعه با شما دوباره سر پا می گردد؟

کارگردان برنامه صبح جمعه با شما در گفت وگویی با خبرنگاران درباره پخش مجدد این مجموعه در رادیو ایران در نبود صادق عبداللهی اظهار کرد: صادق عبدالهی - مسوول و سرپرست نویسندگان این برنامه - بود و کاراکترهایی که خلق کرد در برنامه خواهد ماند. این برنامه ادامه دارد ولی قطعا ما بدون وجود ایشان یک ستون کم خواهیم داشت و شکی در آن نیست.

او گفت: صادق عبداللهی کاراکترهای زیادی خلق کرد؛ از نقش هایی که آقای تورج نصر بازی کرد گرفته تا منوچهر آذری و دوستان دیگر که با تیپ های مختلف آمدند، همه تیپ هایی بوده است که او خلق نموده است.

جاویدنیا در خاتمه گفت: برنامه صبح جمعه با شما صد درصد ادامه خواهد داشت و امیدوارم اخلاق و رفتار و کردارمان مثل صادق عبداللهی باشد.

به گزارش خبرنگاران، برنامه صبح جمعه با شما با کارگردانی علیرضا جاویدنیا و تهیه کنندگی ساجد قدوسیان این روزها روی آنتن می رود.

صادق عبداللهی بامداد سه شنبه (24 مهر ماه) درگذشت. این طنزپرداز و نویسنده پیشکسوت رادیو مدت ها نویسنده برنامه های طنز رادیویی بود که می توان از جمله آن به صبح جمعه با شما، جمعه ایرانی و رادیو جمعه اشاره نمود. او همچنین بخش صبحگاهی روزهای سه شنبه رادیو پیغام را با اجرای منوچهر والی زاده می نوشت.

عبداللهی از 35 سال پیش در برنامه های طنز صبح جمعه رادیو، هوشیار و بیدار، جنگ هفتم، بعد از خبر، جنگ شب و جدی نگیرید تلویزیون به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده حضور داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اسفند 1397 بروزرسانی: 11 اسفند 1397 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 243

به "صبح جمعه با شما دوباره سر پا می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صبح جمعه با شما دوباره سر پا می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید