شنا قهرمانی دنیا؛ غلامپور با رکوردشکنی دنیای شد

به گزارش سبزوار امروز، تهران (پانا) - سینا غلامپور با رکورد شکنی در ماده 100 متر آزاد ورودی مسابقات مسافت کوتاه قهرمانی دنیا ابوظبی را کسب کرد.

شنا قهرمانی دنیا؛ غلامپور با رکوردشکنی دنیای شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ صبح امروز(آدینه) در دومین روز رقابت های جام دنیای شنا مسافت کوتاه قطر ملی پوشان شنا ایران با حریفان خود به رقابت پرداختند. این مسابقات 29مهر تا 1 آبان به میزبانی دوحه برگزار می گردد.

در روز دوم این مسابقات صبح امروز(آدینه) ابتدا ابوالفضل سام و هومر عباسی دو شناگر جوان و آینده دار شنا ایران در مرحله مقدماتی ماده 50 متر پشت به آب زدند. عباسی با ثبت زمان 25.68 هفتم و سام با زمان 25.76 هشتم شدند و هر دو شناگر عصر امروز در فینال این ماده با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

در ادامه مهدی انصاری و علی سراوند برای رقابت با رقبای خود در ماده 50 متر قورباغه استارت زدند. سراوند 50 متر را در زمان 28.59 شنا کرد و با ایستادن در صندلی دهم راهی فینال شد. انصاری نیز با زمان 29.23 به کار خود خاتمه داد.

سینا غلامپور، میتن سهران، هومر عباسی و علی جبلی چهار شناگر ایران در مرحله مقدماتی ماده 100 متر آزاد بودند. غلامپور روز دوم این رقابت ها را با درخشش شروع کرد. سینا غلامپور در ماده 100 متر آزاد با ثبت زمان 48.60 علاوه بر جابجایی رکورد ملی این ماده ورودی مسابقات مسافت کوتاه قهرمانی دنیا ابوظبی را کسب کرد. غلامپور با ثبت این زمان هشتم شد راهی فینال نیز شد. رکورد پیشین این ماده با زمان 49.04 به نام خود غلامپور ثبت بود.

متین بالسینی و مهرشاد افقری عصر امروز(آدینه) مستقیم در فینال ماده 200 متر پروانه به آب خواهد زد.

رقابت های فینال روز دوم مسابقات جام دنیای شنا مسافت کوتاه قطر عصر امروز(آدینه) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 آبان 1400 بروزرسانی: 25 آبان 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2236

به "شنا قهرمانی دنیا؛ غلامپور با رکوردشکنی دنیای شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شنا قهرمانی دنیا؛ غلامپور با رکوردشکنی دنیای شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید