خط پرواز تهران &ndash شنزن راه اندازی شد ، ماهان به چهار شهر چین پرواز دارد

به گزارش سبزوار امروز، مراسم افتتاحیه نخستین پرواز راستا تهران - شنزن - تهران هواپیمایی ماهان در فرودگاه شنزن برگزار گردید.

خط پرواز تهران &ndash شنزن راه اندازی شد ، ماهان به چهار شهر چین پرواز دارد

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

سبزوار امروز: هواپیمایی ماهان خاطرنشان کرد: اولین جهت جدید بین المللی ماهان در سال 1398 از نهم تیر ماه (سی ژوئن سال 2019) در جهت تهران - شنزن - تهران راه اندازی شد.

ماهان خاطرنشان کرد با راه اندازی جهت تهران - شنزن تعداد جهتهای پروازی این شرکت هواپیمایی به کشور چین به چهار شهر افزایش یافت.

شیرغلامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانجو در مراسم افتتاح این جهت پروازی شرکت هواپیمایی ماهان به اهمیت شهر شنزن به عنوان محور فناوری در چین و صندلی آن در چارچوب محور خلیج بزرگ گواندونگ - ماکائو - هنگ کنگ اشاره نمود و گفت: این پرواز جدید می تواند نقش مهمی در توسعه گردشگری و تجارت میان این منطقه و ایران ایفا نماید.

پرواز تهران - شنزن فعلاً هفته ای دو بار انجام خواهد شد. در حال حاضر شرکت هواپیمایی ماهان هر هفته سه پرواز رفت و برگشت به شهرهای پکن، شانگهای و گوانجو دارد.

ماهان اعلام نموده است کارهای مقدماتی پرواز به چند جهت دیگر بین المللی این ایرلاین در حال اجرا است که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: چمدان
انتشار: 14 شهریور 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 622

به "خط پرواز تهران &ndash شنزن راه اندازی شد ، ماهان به چهار شهر چین پرواز دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط پرواز تهران &ndash شنزن راه اندازی شد ، ماهان به چهار شهر چین پرواز دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید