معرفی جشن گل تایلند

به گزارش سبزوار امروز، جشن گل تایلند (flower festival thailand)، یکی از بهترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. اوایل فوریه (اواسط بهمن) و همزمان با پایان فصل سرما به شهری پر از گل‌های خوشبو و رنگارنگ تبدیل شده است.

معرفی جشن گل تایلند

به هر سمت که نگاه کنید ردیفی از گل های داوودی زرد و سفید، گل محمدی، ارکیده های صورتی و بنفش را مشاهده نمایید، که رنگ و بویی خاص به شهر داده است. تمرکز جشن گل بیشتر روی باغ عمومی سوآن بوآک هاد می‌باشد، پلیس خیابان منتهی به این پارک را بسته تا غرفه های پر از گل های رنگارنگ برپا خواهند شد و شهر را پر از زیبایی کنند. از همان خیابان می توانید به سمت پارک پیاده بروید و از بازدید گل‌ها در کنار حوض ها و پل‌ها به زیبایی چیدمان شده که شما را غرق هیجان و لذت خواهند کرد. تمرکز جشن گل بیشتر روی باغ عمومی سوآن بوآک هاد است، پلیس خیابان منتهی به این پارک را بسته تا غرفه‌های پر از گل‌های رنگارنگ را مشاهده نمایید. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و شناخته شده هستند.

در هنگام این جشن پارک کاملا تغییر شکل می دهد و به نمایشگاهی از گل ها، درختان مینیاتوری و ارکیده‌های معروف تایلندی تبدیل شده و به قسمت‌های پارک مزین به چیدمان زیبایی از گل‌ها هستند. در داخل این پارک گل‌های زیبایی را مشاهده خواهید کرد که خیلی زیبا تزئین شده‌اند. استشمام عطر و بوی گل حس تازه بودن را در شما زنده خواهد کرد. در این پارک می‌توانید جایی در کنار نیمکت نشسته و مدت‌ها از بازدید این همه زیبایی و طراوت لذت ببرید. در گوشه این پارک غرفه‌های نمایش آغاز شده و گیاهان و گل‌های متنوعی را مشاهده خواهید کرد. این غرفه‌ها تنها به خاطر این فستیوال گل برپا شده‌ است و تنها با پیاده‌روی در طول پارک می‌توانید در تور تایلند بازدید نمایید. در این جشنواره لوازم مورد نیاز خود را بدست بیاورید.

جشنواره گل چیانگ مای یکی از سه واقعه مهم کشور تایلند می‌باشد که هر ساله به مدت 3 روز در چیانگ‌مای انجام می‌شود و آنقدر بزرگ و باشکوه است که بعد از جشن سونگکران و لویی کراتونگ سومین جشن مهم تایلند به شمار می‌رود.

انتشار: 5 خرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 369

به "معرفی جشن گل تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی جشن گل تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید