آقازاده قسمت بیست و سوم؛ فصل تقابل هنرمند و قدرت

به گزارش سبزوار امروز، قسمت بیست و سوم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی و طراحی حامد عنقا آدینه 7 آذر ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

آقازاده قسمت بیست و سوم؛ فصل تقابل هنرمند و قدرت

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت بیست و سوم سریال آقازاده اینجا کلیک کنید

این قسمت بیشتر از هر زمان دیگری به زندگی تینا می پردازد. تینا در تمام زمان گذشته نسبت خانوادگی اش با سارا را پنهان نموده است و حالا بیش از هر کسی عزادار از دست رفتن او و پایمال شدن خونش است. تینا ناگهان خود را در میان اتفاقات و افرادی می بیند که احساس می نماید قرابتی با آن ها ندارد.

دوستی با نیمایی که به هیچ اصول اخلاقی ای پایبند نیست و هر کاری از او ساخته است، رابطه عاطفی با بهرامی که در دادگاه پرونده قتل سارا طرف قاتل است و با قدرت از او دفاع نموده است، حتی پدری که تحت فشار حاضر می گردد که در ازای مبلغی از خون دخترش بگذرد و...

تینا تصمیم به انتقام می گیرد. انتقام از همه کسانی که به نحوی در حادثه کشته شدن خواهرش دست داشته اند. شاید اولین مقصر راضیه باشد. سارا برای دفاع از آبروی راضیه راضی به ایستادن در مقابل بحری شد. اما تینا از او می گذرد چرا که می داند کسان دیگری هستند که به زودی به حساب او می رسند. از طرفی هم او جان خودش را به راضیه مدیون می داند.

بیشتر بخوانید:

آقازاده قسمت بیست و دوم؛ رانت خواری در هر زمان و هر مکان!

آقازاده قسمت نوزدهم؛ سهم خواهی از سفره انقلاب!

اما در نهایت این تینا است که راضیه را به مسلخ می برد. مسلخی که شهنام در آن در انتظار اوست. شهنام همان طور که در قسمت اول هم دیده بودیم راضیه را در حالی که در ماشین تینا است به دست دستگاه اوراق آهن آلات می سپارد و...

حامد وقتی به یاد راضیه می افتد که دو روز از زمان آزادی او و در واقع به قتل رسیدنش می گذرد. مرگ راضیه به چشم حامد و خانواده اش به فرار او می ماند و حرف های نیما نیز بر این ظن صحه می گذارد و حامد را بیشتر می سوزاند.

قسمت بیست و سوم آقازاده مثل بسیاری از قسمت های گذشته بیشتر به طولانی کردن و کش آمدن و به قسمت های سریال افزودن می پردازد. تمام آن چه از تینا در این قسمت نمایش داده می گردد چیز هایی است که پیش تر به طور تلویحی به آن ها اشاره شده بوده است و پرداختن به آن ها در این قسمت بیشتر به پشت پا زدن به کوشش های پیشین می ماند!

برخی قسمت های آقازاده، مثل قسمت بیست و سوم، آن قدر بی اتفاق است که با دیدن بخش آن چه خواهید دید قسمت قبلی به هر آن چه ضروری است از داستان بدانیم دست پیدا می کنیم. اما آن چه سازندگان سریال پیش تر وعده اش را داده اند و آن چه از شواهد سریال بر می آید این است که قسمت های پر کشش و پر تنش تر یا حدقل خاتمه جذاب تری در پیش است و موتور جذابیت آقازاده شاید از همین قسمت بعدی دوباره به حرکت افتد...

منبع: فرارو
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1737

به "آقازاده قسمت بیست و سوم؛ فصل تقابل هنرمند و قدرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقازاده قسمت بیست و سوم؛ فصل تقابل هنرمند و قدرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید