30 هزار منزل مسکونی ارومیه تحت پوشش بیمه حوادث نهاده شد

به گزارش سبزوار امروز، خبرنگاران: شهردار ارومیه گفت: 30 هزار منزل مسکونی ارومیه سال جاری تحت پوشش بیمه حوادث نهاده شد.

30 هزار منزل مسکونی ارومیه تحت پوشش بیمه حوادث نهاده شد

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

محمد حضرت پور در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در ارومیه اظهار کرد: امسال با تصویب شورای شهر ارومیه تعداد 30 هزار منزل مسکونی از مناطق 2 و 3 شهری تحت پوشش بیمه حوادث قرار گرفتند.

وی اضافه نمود: افراد تحت پوشش بیمه حوادث می توانند در صورت احتیاج تا سقف 27 میلیون تومان از خدمات بیمه بهره مند شوند.

شهردار ارومیه اضافه نمود: این اقدام 300 میلیون تومان برای شهرداری ارومیه بار اقتصادی به همراه داشته است.

حضرت پور خاطر نشان کرد: برای نخستین بار در هفته جاری 3 فقره آتش سوزی در مناطق 2 و 3 شهری گزارش شده که مورد حمایت خدمات بیمه حوادث قرار گرفتند.

وی با آرزوی سلامتی برای مردم و تاکید بر کوشش دستگاه ها جهت ایجاد امنیت و آسایش همگانی و کاهش حوادث غیرمترقبه اظهار کرد: سیاست کلی شهرداری ارومیه بر این اساس راسخ است تا خود را به استانداردهای کشور رسانده و تا حدی از دغدغه های مردم بخصوص مردم مناطق محروم و بی بهره از خدمات عمومی در زمینه های آتش سوزی، سیل و زلزله بکاهد.

شهردار ارومیه در ادامه به احداث ایستگاه های آتش نشانی در سه نقطه شهر اشاره نمود و گفت: ایستگاه البرز که در هفتم مهر امسال کلنگ زنی شد و امیدواریم تا سرانجام امسال مورد بهره برداری قرار گیرد، ایستگاه شهرک گلمان که در حال احداث است و ایستگاه خیابان المهدی که به زودی کلنگ زنی گردده و امید است تا دو سال آینده تعداد ایستگاه های آتش نشانی ارومیه از 7 مرکز به 10 مرکز افزایش یابد.

حضرت پور خاطر نشان کرد: ایستگاه آتش نشانی البرز هشتمین ایستگاه در ارومیه است که جای امیدواری است با احداث و بهره برداری از آن تا سرانجام امسال امکان ارائه خدمات آتش نشانی در این شهر به 500 هزار نفر برسد و این در حالی است که استاندار آتش نشانی برای هر 50 هزار نفر یک ایستگاه است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرداری منطقه یک ارومیه منفک می گردد و به شهرداری منطقه 5 ارومیه انتقال خواهد یافت ایستگاه آتش نشانی البرز به عنوان ایستگاه شهرداری و فرهنگسرای منطقه مورد استفاده قرار می گیرد.

شهردار ارومیه اضافه نمود: پارک جنگلی ارومیه با 64 هکتار مساحت اخیرا توسط شهرداری به عنوان پارک کوهستان معرفی شده است که در صورت ملحق شدن آن به فضای سبز سرانه فضای سبز شهروندان ارومیه تا سرانجام امسال 900 متر مربع می گردد که این عددی نزدیک به استاندارد کشوری است.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1223

به "30 هزار منزل مسکونی ارومیه تحت پوشش بیمه حوادث نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 هزار منزل مسکونی ارومیه تحت پوشش بیمه حوادث نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید