واقعیت تلخ جدایی رونالدو از رئال مادرید!

به گزارش سبزوار امروز، آمار موید آن است جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به شدت به ضرر این تیم بوده است.

واقعیت تلخ جدایی رونالدو از رئال مادرید!

به گزارش گروه ورزشی سبزوار امروز، کریستیانو رونالدو در تابستان سال 2018 رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد و از آن زمان تاکنون فقدان وی در سانتیاگو برنابئو مشهود بوده است. رئال مادرید در طی این یک سال و نیم از داشتن یک گلزن بزرگ که در دیدارهای حساس و گره خورده مثل بازی دیشب مقابل بتیس پیروز به گلزنی شود محروم بوده و همین دلیل، یکی از علت های اصلی عدم کسب پیروزیت آنها بوده است.

تساوی رئال مادرید دیشب 0-0 مقابل بتیس، چهارمین دیدار این تیم در فصل جاری بود که کهکشانی ها نتوانستند دروازه حریف را باز کنند. در طول این فصل این اتفاق مقابل پاری سن ژرمن، اتلتیکومادرید و مایورکا نیز رخ داده و رئال مادرید پیروز به گلزنی و پیروزی نشده نبود. در کل از ابتدای فصل، تیم زیدان در 28.57٪ از مسابقات خود پیروز به گلزنی نشده است.

این شرایط تقریبا شبیه به فصل گذشته است. رئال مادرید سال قبل نیز در 13 مسابقه از 57 دیدار در کل رقابت ها پیروز به گلزنی نشده و 22.87% بازی ها ناکام ماند. به طور متوسط و از زمان جدایی رونالدو در طول این یک سال و نیم، در 23.94٪ از 71 بازی گذشته رئال مادرید، آنها در باز کردن دروازه رقبا توفیقی نداشته اند.

این در حالی است که رئال مادرید در دوران حضور رونالدو در نه فصل، در مجموع تنها در 46 بازی از 519 مسابقه و در واقع در 8.86٪ از دیدارها پیروز به گلزنی نشده بود. در واقع نباید فراموش کرد در فصل 17-2016، تیم زیدان در 60 مسابقه متوالی در تمامی رقابت ها پیروز به گلزنی شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 942

به "واقعیت تلخ جدایی رونالدو از رئال مادرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واقعیت تلخ جدایی رونالدو از رئال مادرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید