نوجوانان شهرستان جوین در تعطیلات تابستان سرگردان می شوند

رئیس آموزش و پرورش شهرستان جوین گفت: کاهش اعتبار پایگاه های اوقات فراغت موجب تقلیل پایگاه ها و کلاس های اوقات فراغت می شود و در نهایت نوجوانان در تعطیلات تابستان سرگردان می شوند.

نوجوانان شهرستان جوین در تعطیلات تابستان سرگردان می شوند

جواد محمدی مطلق پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در بخش عطاملک این شهرستان تازه تاسیس اظهار داشت: باید تمهیدات لازم با کمک دستگاه های متولی اوقات فراغت اندیشیده شود، تا جوانان بلافاصله پس از پایان امتحانات جذب این کلاس ها شوند.

وی خاطرنشان کرد: از سال گذشته کسری اعتبار داریم و هنوز حق التدریس عده ای از فرهنگیان به اوقات فراغت سال گذشته پرداخت نشده است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان جوین بیان داشت: بخش خصوصی نیز به جمع جذب جوانان در تعطیلات پیوسته و باری را از دوش برداشته است، سایر دستگاه ها هم باید وارد شوند تا مشکل اوقات فراغت نداشته باشیم.

بخشدار بخش عطاملک جوین نیز از وعده های عمل نشده مسئولان انتقاد کرد و گفت: سال گذشته وعده تأمین اعتبار کلاس های اوقات فراغت داده شد ولی عملی نگردید.

محمد رضوانی مقدم افزود: اگر مسئولان قولی می دهند، پایبند به قول خود باشند، چون ما باید پاسخگوی قول مسئولان رده بالا باشیم.

وی تصریح کرد: هنوز مطالبات اوقات فراغت فرهنگیان سال گذشته پرداخت نشده در صورتی که ما برای تشکیل پایگاه های اوقات فراغت امسال آماده می شویم.

خشدار بخش عطاملک جوین با اشاره به جنگ نرم دشمن، آموزش و پرورش را سنگر نخست مقابله با تهاجم فرهنگی دانست و بر تعهد همگان در برطرف ساختن مشکلات این بخش تاکید کرد.

انتشار: 27 اسفند 1391 بروزرسانی: 26 اسفند 1397 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 265

به "نوجوانان شهرستان جوین در تعطیلات تابستان سرگردان می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوجوانان شهرستان جوین در تعطیلات تابستان سرگردان می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید