نقیبی: حسن یزدانی ستاره کاروان ایران در جاکارتاست

به گزارش سبزوار امروز، به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، حسین نقیبی درباره عملکرد آزادکاران کشورمان در بازی های آسیایی جاکارتا گفت: تمرینات پرفشاری را برای حضور موفق در بازی های آسیایی انجام دادیم و نتیجه ان را هم گرفتیم و دیدید که هیچ کدام از آزادکاران کم نیاورده و نبریدند.

نقیبی: حسن یزدانی ستاره کاروان ایران در جاکارتاست

وی در ادامه گفت: انتظاری کسب دو مدال طلا را از بچه ها داشتیم که خدا را شکر این دو مدال در همان روز نخست کسب شد. امیدوارم پرویز هادی هم به نشان طلا برسد تا کشتی آزاد با سه طلا بازی ها را ترک کند.

نقیبی درباره عملکرد مصطفی حسین خانی گفت: نشان برنز حداقل مدالی بود که حسین خانی باید کسب می کرد، اوحتی لیاقت قهرمان شدن را داشت؛ اما شرایط طوری پیش رفت که این ازادکار شایسته از رسیدن به مدال بازبماند.

مربی جویباری تیم ملی با اشاره به پوست اندازی تیم ملی گفت: کشنی آزاد ایران در حال پوست اندازی است به خصوص حالا که اوزان تغییر و افزایش یافته است. ما باید مهره های قابل اتکایی را برای اوزان دهگانه شناسایی کنیم. مهران نصیری حاصل همین پوست اندازی بود. او تجربه زیادی ندارد و شاید اگر اولین نماینده ایران نبود که روی تشک می رفت می توانست عملکرد بهتری داشته باشد.

نقیبی درباره انتقاداتی که به کادرفنی بابت انتخاب علیرضا کریمی برای حضور در وزن 97 کیلوگرم می شد گفت: قهرمانی کریمی در وزن بالاتر ثابت کرد که این انتخاب سلیقه ای نبود. کادرفنی در اردوها تمام کشتی گیران را زیر نظر دارد و کوشش می نماید بهترین افراد به مسابقات اعزام شوند. چیزی که مربیان در اردوها می بینند متفاوت با چیزی است که از دور دیده می گردد. این نوع انتخاب ها ملی بوده و کادرفنی سعی می نماید بهترین انتخاب را داشته باشد.

مربی تیم ملی در مورد کشتی های رضا اطری گفت: اطری به نشان برنز رسید و این در حالی بود که لیاقت کشتی دریافت در فینال را داشت. رضا رو به جلو حرکت می نماید و در آینده نتایج بهتری هم کسب خواهد نمود.

وی در انتها درخصوص عملکرد حسن یزدانی گفت: درباره حسن چیزی نمی توانم بگویم جز اینکه او مثل همیشه عالی بود و بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشت. او ستاره کاروان ایران در بازی های آسیایی جاکارتاست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 شهریور 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 110

به "نقیبی: حسن یزدانی ستاره کاروان ایران در جاکارتاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقیبی: حسن یزدانی ستاره کاروان ایران در جاکارتاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید