نظامیان آمریکایی مشغول بازسازی پایگاه های خود در شمال سوریه هستند

به گزارش سبزوار امروز، خبرنگار آناتولی از شمال سوریه گزارش داد که نظامیان آمریکایی بعد از بازگشت به شهر عین العرب، مشغول بازسازی پایگاه های تخریب شده خود در جریان عملیات نظامی ترکیه هستند.

نظامیان آمریکایی مشغول بازسازی پایگاه های خود در شمال سوریه هستند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در ادامه بازگشت نظامیان ایالات متحده به شمال سوریه و شروع مجدد گشت زنی آنها در مناطق نزدیک به مرز ترکیه، گفته می گردد آمریکایی ها به بازسازی پایگاه های نظامی خود روی آورده اند.

خبرنگار میدانی خبرگزاری آناتولی از مناطق شمال شرقی سوریه گزارش داد که نظامیان آمریکایی بعد از عقب نشینی از پایگاه خود در شهر عین العرب (یا همان کوبانی) در پی شروع عملیات نظامی چشمه صلح ترکیه، اکنون به این منطقه بازگشته و مشغول بازسازی پایگاه خود هستند.

بر این اساس، 50 خودروی نظامی آمریکا و تعدادی کامیون با پلاک عراقی در ساعات پایانی روز آدینه به وسیله جاده استراتژیک اِم 4 مابین دو شهر منبج و قامشلی خود را به روستای صرین رساندند و پس از آن به کوبانی رفتند.

روستاهای صرین و صابیت در 30 کیلومتری جنوب مرزهای ترکیه و از توابع شهر عین العرب است که نظامیان آمریکایی بعد از شروع عملیات نظامی ترکیه و بمباران این شهر، مناطق مذکور را ترک نموده و عقب نشینی کردند. پایگاه های آمریکایی ها نیز در این منطقه تخریب شده بودند.

پیش از این خبرگزاری رویترز به نقل از منابعی در گروه شبه نظامی کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه (س.د.ف) گزارش داده بود چندین خودروی نظامی زرهی که پرچم آمریکا روی آنها نصب بود، در نزدیکی مرز سوریه با ترکیه و همچنین میادین نفتی این کشور گشت زنی کردند.

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با ما تماس بگیرید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 815

به "نظامیان آمریکایی مشغول بازسازی پایگاه های خود در شمال سوریه هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظامیان آمریکایی مشغول بازسازی پایگاه های خود در شمال سوریه هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید