مهلت 2 هفته ای برای متقاضیان پیامکی مسکن ملی

به گزارش سبزوار امروز، محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 800 هزار نفر به وسیله پیامک در طرح مسکن ملی ثبت نام نموده اند، گفت: در گذشته اعلام کردیم به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور امکان ثبت نام حضوری وجود نداشت بنابراین اعلام شد که متقاضیان به وسیله پیامک ثبت نام خود را انجام دهند.

مهلت 2 هفته ای برای متقاضیان پیامکی مسکن ملی

جهت دریافت خدمات طرح الاچیق باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

او ادامه داد: از 13 خرداد به متقاضیانی که به وسیله پیامک ثبت نام نموده اند اعلام شد تا به ادارات کل جهت تکمیل اطلاعات خود مراجعه نمایند.

محمودزاده یادآور شد: به جهت جلوگیری از ازدحام در ادارات کل طبق برنامه ریزی های انجام شده روز و ساعت مراجعه تمامی متقاضیان معین شده تا از ازدحام در ادارات کل جلوگیری گردد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه کل بازه زمانی که برای این موضوع در نظر گرفته شده 2 هفته است، اضافه نمود: طبق برنامه زمانی در نظر گرفته شده با اجرای این طرح ازدحام در ادارات ایجاد نمی گردد، اما اگر احساس شد مسئله ای در این زمینه وجود دلرد بلافاصله مدت زمان وارد کردن اطلاعات افزایش می یابد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: از روز 13 خرداد ماه با پیامکی که برای متقاضیان ارسال می گردد طبق برنامه زمان بندی شده که باز هم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی صورت خواهد گرفت کسانی که دسترسی به کامپیوتر شخصی ندارند می توانند به مراکز اعلام شده مراجعه و اطلاعات خود را تکمیل نمایند.

محمودزاده افزود: بعد از تکمیل اطلاعات این 800 هزار نفر و پالایش آن، متقاضیان واجد شرایط را اعلام خواهیم کرد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در مورد اینکه آیا این ثبت نام ها در طرح اقدام ملی مسکن در مراحل بعدی هم ادامه خواهد داشت، گفت: سیاست کلی وزارت راه و شهرسازی این بوده که فراوری مستمر مسکن را در هر استان دنبال کنیم و آن را به مدیر کل های استان ها ابلاغ کردیم تا مدیریت هر استان با تامین زمین و منابع بانکی لازم بتوانند اقدام به ساخت و فراوری مسکن نمایند.

محمودزاده پیش احتیاج فراوری بیشتر مسکن را تامین پیش احتیاج های فراوری مسکن از جمله تامین اراضی و تسهیلات مطرح نمود.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: برنامه ای که هم اکنون برای طرح اقدام ملی مسکن برنامه ریزی شده است احداث 400 هزار واحد مسکونی برای دهک های 4 تا 7 درآمدی که بر اساس توان اعلامی استان ها در تامین زمین و تسهیلات بانکی بوده است که امیدواریم این تعداد افزایش یابد.

منبع: باشگاه سبزوار امروز

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 14 تیر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1367

به "مهلت 2 هفته ای برای متقاضیان پیامکی مسکن ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت 2 هفته ای برای متقاضیان پیامکی مسکن ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید