مهاجری: قطعاً سپاهان روز سختی مقابل ما خواهد داشت، تمام کوشش مان را می کنیم تا هر تیمی شایسته تر است به حقش برسد

به گزارش سبزوار امروز، محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تأکید کرد سپاهان روز سختی مقابل تیم او خواهد داشت.

مهاجری: قطعاً سپاهان روز سختی مقابل ما خواهد داشت، تمام کوشش مان را می کنیم تا هر تیمی شایسته تر است به حقش برسد

به گزارش سبزوار امروز، محمدرضا مهاجری درباره دیدار تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر گفت: قطعاً بازی مقابل تیم سپاهان که کادرفنی و تماشاگر خوبی دارد کار را برای ما سخت می نماید. همین سختی هم به ما انگیزه مضاعفی می دهد. ما هفته گذشته توانستیم روی نقاط ضعف و قدرت سپاهان کار کنیم و به امید خدا اگر بچه ها فردا تمرکز لازم را در این بازی داشته باشند، قطعاً روز سختی برای سپاهان خواهد بود و می توانیم از اعتبار خودمان دفاع کنیم.

وی ادامه داد: ما که دغدغه سقوط و کسب سهمیه نداریم باید از اعتبار خودمان دفاع کنیم. شاید نتیجه این بازی برای تیم ما ارزشمند نباشد، اما قطعاً برای تیم هایی که در کورس قهرمانی و کسب سهمیه هستند می تواند ارزشمند باشد. ما تمام کوشش مان را در این بازی و بازی های بعد انجام خواهیم داد تا ان شاءالله هر تیمی شایسته تر است به حقش برسد. خدا را شکر به جز محمد اهل شاخه که سه کارته است، سایر بازیکنان برای این بازی آماده هستند و انگیزه لازم را هم دارند. از باشگاه هم ممنون هستم که حمایت لازم را می نماید تا لیگ را آبرومندانه دفاع کنم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در ادامه یادآور شد: من کاری به تیم های دیگر ندارم و بحثم در خصوص تیم خودمان است. همواره سعی کردم از حق تیم خودمان دفاع کنم. متأسفانه در چهار بازی از پنج بازی گذشته داوران اشتباهات تأثیرگذار در بازی داشته اند و امیدوارم تیم داوری بازی با سپاهان روز خوبی داشته باشد و دو تیم راحت به دنبال ارائه فوتبال خود باشند. این تنها خواسته ای است که ما داریم و ان شاءالله حق به حقدار برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 تیر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 523

به "مهاجری: قطعاً سپاهان روز سختی مقابل ما خواهد داشت، تمام کوشش مان را می کنیم تا هر تیمی شایسته تر است به حقش برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: قطعاً سپاهان روز سختی مقابل ما خواهد داشت، تمام کوشش مان را می کنیم تا هر تیمی شایسته تر است به حقش برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید