مقاله: موزه تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک

به گزارش سبزوار امروز، با بسیاری از نمایشگاه های عالی، هیچ راهی برای دیدن همه چیزهایی که AMNH در یک بازدید ارائه می دهد وجود ندارد. اگر بیش از حد در مورد گزینه ها گیج شده اید، جلوی میز اطلاعات رفته و در مورد موضوعاتی که ممکن است علاقه مند باشید و درباره آنها بیشتر بدانید، سوال کنید. همچنین بازدید دایناسورها را از دست ندهید. آنها باعث شهرت این موزه هستند.

مقاله: موزه تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک

مانند بسیاری از موزه های بزرگ، دیدن همه چیز در موزه تاریخ طبیعی آمریکا فقط در یک بار بازدید غیرممکن است، اما نکات مربوط به بازدیدکنندگان AMNH به شما کمک می کند تا از وقت خود نهایت استفاده را ببرید.

هر ساله موزه تاریخ طبیعی آمریکا درخت تعطیلات خود را که از اواخر نوامبر تا اوایل ژانویه با اریگامی تزئین شده است، به نمایش می گذارد. مضمون این درخت سال به سال متفاوت است، اما همیشه دارای حیوانات اوریگامی به زیبایی چین خورده ای است که داوطلبان ماه های زیادی را برای جمع آوری درخت می گذرانند.

داوطلبان در حال توضیح فسیل ها (طبقه 4، پوشیدن دکمه های قرمز) و پاسخ دادن به سوالات مربوط به نجوم و زمین شناسی هستند (تالارهای Rose Center و Meteorites، Minerals & Gem، با پوشیدن دکمه های بنفش). روزانه از ساعت 1 تا 5 بعد از ظهر (آخر هفته ها ساعت 10 صبح شروع می شود).

آیا می خواهید از وقت خود در موزه تاریخ طبیعی آمریکا نهایت استفاده را ببرید؟ ممکن است بخواهید قبل از رسیدن نسخه ای از بروشور طرح / اطلاعات AMNH را چاپ کنید.

منبع مقاله: موزه تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک

انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2218

به "مقاله: موزه تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: موزه تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید