مقاله: آینده مهاجرت به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا

به گزارش سبزوار امروز، با عنوان این موضوع که مهاجرت یک حوزه قضایی مشترک است، وزیران به توسعه و ایجاد یک برنامه مهاجرتی جدید با عنوان برنامه نامزد شهری (Municipal Nominee Program) استناد کردند. آنها توافق کردند که ادامه همکاری ها یک احتیاج اساسی است، برای این که امکان وجود یک پاسخ مهاجرتی جهت دار برای احتیاجهای بازار کار و جامعه فراهم گردد، در حالی که از موفقیت ادامه دار برنامه نامزد استانی هم حمایت و پشتیبانی گردد.

مقاله: آینده مهاجرت به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا

وزیران در این جلسه بر اهمیت آمدن افراد جدید به این کشور تاکید کردند، به خصوص به اهمیت حضور دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در کانادا؛ کسانی که اقتصاد و جامعه کانادا را روی به جلو پیش می برند. مهاجرت، رشد مالی و جمعیتی را سبب می گردد؛ فاکتورهایی که برای بازیابی اقتصاد کانادا و موفقیت بلند مدت این کشور در عرصه جهانی بعد از مرتفع شدن چالش همه گیری ویروس کانادا حیاتی خواهند بود. در حالی که توانایی کانادا برای جذب و وارد کردن مهاجران جدید به داخل جامعه به طور موقت تحت تاثیر قرار گرفته است، اما انگیزه های بلند مدت برای افزایش مسئولانه در سطوح مهاجرتی همچنان باقی مانده اند.

وزیران متعهد شدند که اولویت های مهاجرتی را تسریع ببخشند و سیاست ها و برنامه های مهاجرتی کانادا را بهبود دهند. این کار قرار است به ضمانت سند تدوین شده برنامه استراتژیک فدرالی، استانی و منطقه ای برای مهاجرت بین سال های 2020 تا 2023 انجام گردد. این برنامه چشم اندازی را برای آینده مهاجرت به کانادا در نظر گرفته است و در آن نقش مهاجران تازه وارد به کانادا در مشارکت برای ساخت جامعه های کوچک سرزنده و شاداب پر رنگ شده است. همچنین به این موضوع اشاره شده که یک کانادا گوناگون و خوشبخت با یک سیستم مهاجرتی قوی و جوابگو حمایت می گردد.

منبع مقاله: آینده مهاجرت به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا

انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1615

به "مقاله: آینده مهاجرت به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آینده مهاجرت به کانادا در زمان همه گیری ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید