مسعود نقاش زاده، دبیر جشنواره فیلم فجر کرونا گرفت

به گزارش سبزوار امروز، یزدان عشیری مدیر روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر ضمن تأیید خبر ابتلای مسعود نقاش زاده دبیر این رویداد به ویروس کرونا گفت: برنامه ریزی ای که برای نشست خبری جشنواره داشتیم، منوط به جواب تست کرونای دبیر جشنواره است و به همین علت برگزاری این نشست خبری تا کنون به تعویق افتاده است. امیدواریم تا پیش از جشنواره فرصتی برای تبادل نظر با اهالی رسانه برگزار گردد.

مسعود نقاش زاده، دبیر جشنواره فیلم فجر کرونا گرفت

به گزارش مهر، وی اضافه نمود: در ابتدا علائم مشابه سرماخوردگی بود و برنامه داشتیم که نشست رسانه ای جشنواره را روز سه شنبه برگزار کنیم، اما با اطلاع از ابتلای ایشان به کرونا ناگزیر از تغییر برنامه ها شدیم.

عشیری درباره پیگیری کار های اجرایی این دوره از جشنواره در ایام استراحت دبیر هم عنوان کرد: تیم اجرایی جشنواره به همان ترتیبی که معرفی شده بودند، پیگیر کار ها هستند و ارتباط مجازی هم با دبیر جشنواره خواهیم داشت. ابتلای کرونای ایشان هم شکر خدا خفیف است و احتمال بهبودی زودهنگام هم وجود دارد، اما حتماً مباحث مرتبط با فاصله گذاری در دوران نقاهت را رعایت خواهیم کرد. تیم خبره ای که از ابتدا در کنار آقای نقاش زاده کار های اجرایی جشنواره را شروع نموده اند، در ادامه نیز پیگیر کار ها هستند و با امکانات ارتباطی تازه مسئله ای برای هماهنگی کار ها از راه دور نیست. مطمئن باشید لطمه ای به فرایند اجرایی جشنواره وارد نخواهد شد.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر با تأکید بر برگزاری این رویداد طبق برنامه ریزی های از پیش اعلام شده، اضافه نمود: نشست خبری دبیر جشنواره حتماً برگزار خواهد شد و در حال برنامه ریزی برای برگزاری مجازی این نشست هستیم.

وی درباره تأثیر احتمال فراگیری موج تازه کرونا بر برگزاری جشنواره چهلم هم گفت: طبق جلساتی که تا کنون با دوستان وزارت بهداشت و ستاد کرونا داشتیم، همه پیش بینی ها درباره شرایط کرونا در ایام جشنواره مثبت بود و همه چیز هم عادی بود، به تازگی، اما نگرانی هایی به وجود آمده که امیدواریم تأثیری بر فرآیند برگزاری جشنواره نداشته باشد، به خصوص که از قبل برنامه ریزی ها برای سینما های مردمی جشنواره با ظرفیت تعریف شده از سوی وزارت بهداشت بوده است. کوشش می کنیم با توزیع جمعیت و ضریب اشغال محدود سالن ها جشنواره را براساس پروتکل های وزارت بهداشت برگزار کنیم.

مشاور رییس سازمان سینمایی عنوان کرد: این درخواست را از اهالی رسانه، منتقدان و صاحبان آثار داریم که با تعامل کامل با جشنواره همراه شوند چرا که با اوج گیری کرونا دست ما برای میزانی از مهمانان بسته تر خواهد بود و با محدودیت بیشتری روبرو هستم.

وی درباره شرایط بلیت های مردمی فروخته شده در صورت قرمز شدن شرایط کرونایی هم گفت: در این صورت سراغ سانس های فوق العاده می رویم تا جوابگوی علاقه مندانی که به صورت پیش خرید بلیت تهیه نموده بودند باشیم و مکانیزمی را تعریف می کنیم تا میزبان همه علاقه مندان باشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 19 اسفند 1400 بروزرسانی: 19 اسفند 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 2358

به "مسعود نقاش زاده، دبیر جشنواره فیلم فجر کرونا گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود نقاش زاده، دبیر جشنواره فیلم فجر کرونا گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید