عضو جامعه روحانیت مبارز: از رئیسی در انتخابات 1400 حمایت می کنیم از لاریجانی نه

به گزارش سبزوار امروز، تهران (پانا) - سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تاکید نمود دوستان در شورای وحدت اصلا وارد صحبت درخصوص کاندیداها نشده اند که چه کسی کاندیدا باشد و به نظرم آقایان آدرس غلط می دهند.

عضو جامعه روحانیت مبارز: از رئیسی در انتخابات 1400 حمایت می کنیم از لاریجانی نه

به گزارش ایلنا، غلامرضا مصباحی مقدم درباره اظهارات علیرضا زاکانی که گفته بود جریانی در مقابل شورای ائتلاف تشکیل شده که ظاهرا داعیه وحدت دارد اما آنچه فهم می گردد این است که قرار است لاریجانی به عنوان انتخاب نهایی از این جریان بیرون بیاید گفت: من اطلاع دقیق ندارم و سخنگوی شورای وحدت بهتر می تواند در این رابطه اظهار نظر کند اما آنچه که تا اینجا می دانم این است که تا امروز اصلا هیچ صحبتی در مورد اینکه از آقای لاریجانی یا هر گزینه دیگری حمایت صورت گیرد، در شورای وحدت مطرح نشده است. یعنی دوستان شورای وحدت اصلا وارد صحبت درخصوص کاندیداها نشده اند که چه کسی کاندیدا باشد و به نظرم آقایان آدرس غلط می دهند.

مصباحی مقدم همچنین درباره اینکه جامعه روحانیت به دلیل اینکه از قدیمی ترین تشکل های جریان راست سنتی است و به این دلیل همکاری آن ها با لاریجانی محتمل دانسته می گردد، گفت: اینکه جامعه روحانیت قصد حمایت از آقای لاریجانی دارد را تکذیب می کنم و دروغ است. این یک نوع القای دروغ است، ما چنین تصمیمی نداریم، از قبل هم نداشتیم.

وی در سرانجام درباره احتمال حمایت جامعه روحانیت از سیدابراهیم رئیسی، اضافه نمود: ما نوعی گرایش و توجه را در جامعه روحانیت به شخص ایشان مشاهده می کنیم؛ کمااینکه در دوره قبل یعنی سال 96 پیش از اینکه جمنا (جبهه مردمی نیروهای انقلاب) به نتیجه برسد، این جامعه روحانیت مبارز بود که اعلام موضع کرد و از آقای رئیسی حمایت کرد. اگر ایشان کاندیدا گردد عضوی از جامعه روحانیت هستند و قطعاً کاندیدای جامعه روحانیت خواهند بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1915

به "عضو جامعه روحانیت مبارز: از رئیسی در انتخابات 1400 حمایت می کنیم از لاریجانی نه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو جامعه روحانیت مبارز: از رئیسی در انتخابات 1400 حمایت می کنیم از لاریجانی نه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید