شکوری: نمی دانم چه سمتی در فدراسیون دارم

به گزارش سبزوار امروز، سرپرست سابق دبیر کلی فدراسیون فوتبال درباره جدایی جنجال برانگیزش از این سمت توضیحاتی ارائه داد.

شکوری: نمی دانم چه سمتی در فدراسیون دارم

به گزارش سبزوار امروز ابراهیم شکوری در گفت وگوی تلفنی با اخبار ورزشی شبکه سه اظهار کرد: با توجه به تماس ها و پیغام ها با بنده طی یک هفته اخیر که جا دارد از همه آنها تشکر کنم، به خود بنده ثابت شد که خانواده عظیم فوتبال اعم از بازیکنان، مربیان، داوران، باشگاه ها و هیأت های فوتبال و همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا، بنده را قبول دارند.

وی ادامه داد: تصمیم گیری به عنوان اینکه بنده دبیر کل باشم یا نه، با رئیس و هیأت رئیسه محترم فدراسیون فوتبال است. بنده خودم الان نمی دانم چه سمتی در فدراسیون فوتبال دارم!

  • وزیر ورزش:تمامی لیگ ها با فرصت آماده سازی پیگیری خواهد شد

سرپرست سابق دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره اینکه حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون درباره تغییر او صحبتی انجام داده بود یا خیر، ابراز کرد: آقای بهاروند گفت وگوی کوتاهی با من داشتند که محتمل است این اتفاق بیفتد، اما چندین مورد هم در سال گذشته چنین مسئله ای پیش آمده بود و فکر می کنم بالغ بر 10 بار می خواست این اتفاق بیفتد ولی چنین مسئله ای را شاهد نبودیم. بعد از آن هم به تعطیلات رفتیم و در روز ششم یا هفتم فروردین، چنین اتفاقی رخ داد.

شکوری یادآور شد: اما چیزی که مهم هست و بنده می خواهم روی آن تاکید کنم، این است که بنده فرزند ایران و فوتبال هستم و به نمایندگی از جامعه عظیم فوتبال در فدراسیون حضور داشتم و قطعا کاری را انجام خواهم داد که به نفع فوتبال و کشورم باشد و هزینه ای برای ایران ایجاد نکند. حل مسائل با ای اف سی و فیفا و همچنین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال انجام می گردد.

  • عکس | اعتراض شدید فرهاد مجیدی به صداو سیما

در نامه اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده بود که شما به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران، در جلسات هیأت رئیسه این فدراسیون حضور نداشتید. دلیل این موضوع چه بود؟ شکوری در این باره می گوید: بنده فقط راجع به خودم می توانم صحبت کنم که در جلسه حضور داشتم یا خیر. بنده در آخرین جلسه ای که هیأت رئیسه محترم فدراسیون فوتبال تشکیل داده، حضور نداشتم چون از زمان جلسه اطلاع پیدا نکردم ولی راجع به بقیه مسائل اطلاع آن چنانی ندارم و به عنوان نماینده جامعه فوتبال در فدراسیون، مطمئنا کاری را خواهم کرد که به نفع فوتبال کشور باشد و مسئله ای را برای فدراسیون ایران ایجاد نکند، اما حل مسائل با ای اف سی، فیفا، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال است و بنده منتظر تصمیم گیری هستیم.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بعد از حضور نبی، ای اف سی مکاتباتی با شخص او داشته یا خیر، ابراز کرد: از روزی که بنده از فدراسیون جدا شدم(هفتم فروردین)، دیگر هیچ مکاتبه ای به عنوان دبیر فدراسیون با من صورت نگرفته و تمام مکاتبات با خود فدراسیون فوتبال ایران بوده است.

  • وقتی ستاره جنجالی پرسپولیس تنبیه شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1282

به "شکوری: نمی دانم چه سمتی در فدراسیون دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: نمی دانم چه سمتی در فدراسیون دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید