سری A1 ایتالیا، پیروزی یاران غفور مقابل پروجا، تیم معنوی نژاد و شریفی از صعود بازماند

در بازی های شب گذشته سری A1 ایتالیا، یاران غفور پیروز شدند و ورونا با 2 بازیکن ایرانی خود از صعود به نیمه نهایی بازماند.

سری A1 ایتالیا، پیروزی یاران غفور مقابل پروجا، تیم معنوی نژاد و شریفی از صعود بازماند

به گزارش خبرنگاران، شب گذشته در مرحله نخست پلی آف سری A1 ایتالیا، 3 دیدار برگزار گردید که در آن تیم های مونزا، پادووا و لوبه بر حریفان خود غلبه کردند.

در بازی نخست که در سالن کندی آره نا شهر مونزا برگزار گردید، یاران امیر غفور با نتیجه 3 بر 2، تیم قدرتمند پروجا را شکست دادند. این پیروزی در حالی به دست آمد که پروجا بازی در بازی نخست، 3 بر صفر باخته بود. امیر غفور 13 امتیاز برای مونزا و ویلفردئو لئون 23 امتیاز برای پروجا کسب کردند. تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی در بازی بعدی معین خواهد شد.

در بازی دیگری که در سالن AGSM شهر ورونا برگزار گردید، تیم میزبان که از حضور 2 ملی پوش ایرانی سود می برد با قبول دومین شکست مقابل تیم لوبه از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند. جواد معنوی نژاد 5 و مرتضی شریفی 2 امتیاز برای ورونا و عثمانی خوانتورنا 16 امتیاز برای لوبه در این بازی 3 سته کسب کردند. 4402 نفر از این بازی دیدن کردند.

تیم پادووا نیز در حالی بازی خود مقابل ترنتینو را 3 بر صفر برد که در بازی قبلی با همین نتیجه باخته بود. بازی سوم، معین کننده تیم حاضر در نیمه نهایی خواهد بود که به مصاف لوبه برود.

با تور ایتالیا سفر کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 27 خرداد 1398 شناسه مطلب: 473

به "سری A1 ایتالیا، پیروزی یاران غفور مقابل پروجا، تیم معنوی نژاد و شریفی از صعود بازماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سری A1 ایتالیا، پیروزی یاران غفور مقابل پروجا، تیم معنوی نژاد و شریفی از صعود بازماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید