فرایند صعودی کرونا در چهار استان

به گزارش سبزوار امروز، معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه شرایط ابتلا به کرونا در استان خوزستان از میزان متوسط کشوری بالاتر رفته است، گفت: هرچند که در سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمانشاه و مازندران هنوز از نظر میزان ابتلا به متوسط کشوری نرسیده ایم، اما فرایند ابتلا در این استان ها صعودی است.

فرایند صعودی کرونا در چهار استان

به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی با اشاره به شرایط ابتلا به کرونا در کشور، گفت: شرایط ابتلا به کرونا در استان خوزستان از میزان متوسط کشوری بالاتر رفته است. در سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمانشاه و مازندران نیز هنوز از نظر میزان ابتلا به متوسط کشوری نرسیده ایم، اما فرایند ابتلا در این استان ها صعودی است.

وی اضافه نمود: مردم باید همچنان پروتکل های بهداشتی و مسائل مربوط به فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند. در عین حال مسئولان استانی باید با اجازه ای که آقای رییس جمهور دادند، تصمیمات منطقه ای با توجه به شرایط هر منطقه اتخاذ نمایند.

حریرچی ادامه داد: ما با ادامه غربالگری و پیگیری شرایط افرادی که با افراد مبتلا به کرونا تماس داشته اند، میزان شناسایی را افزایش می دهیم.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، تاکید نمود: اینطور نیست که بگوییم از آنجایی که فرایند کلی کشور نزولی است، رفتارمان را تغییر دهیم، بلکه همچنان باید رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مورد توجه مردم باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1412

به "فرایند صعودی کرونا در چهار استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند صعودی کرونا در چهار استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید