دیوان عالی آمریکا بیخیال ترامپ نشده است

به گزارش سبزوار امروز، ایرنا نوشت: دیوان عالی آمریکا پس از 2 ماه تعطیلی، جلسات خود را به صورت مجازی برگزار خواهد کرد که یکی از پرونده های بزرگ آن به مالیات دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور مربوط است.

دیوان عالی آمریکا بیخیال ترامپ نشده است

در گزارش روز یکشنبه ان بی سی نیوز آمده است پس از 2 ماه وقفه به خاطر همه گیری ویروس کرونا، دیوان عالی آمریکا روز دوشنبه نشست های شفاهی خود را با استفاده از تکنولوژی قرن 20 برای حل مسایل قانونی قرن 21 از سرمی گیرد.

قضات در اتاق دادگاه حضور نخواهند یافت اما به صورت تله کنفرانسی با حضور وکلای مرتبط هر پرونده و منشی های دادگاه مشارکت خواهند داشت. این نخستین دادگاه دیوان عالی آمریکا به این شکل است.

پس از آنکه وکلا دفاعیات خود را مطرح کردند، قضات سوالات خود را مطرح می کنند که با سوالات جان رابرتس رئیس دیوان عالی شروع می شود و به ترتیب سن دیگر قضات سوالات خود را مطرح می کنند و در نهایت هم نوبت به برت کاونا خواهد رسید.

پرونده های مورد بحث در ماه های مارس و آوریل به خاطر همه گیری به تعویق افتادند؛ تقریبا نیمی از آنها در ماه مه مطرح خواهند شد و مابقی هم به پاییز موکول خواهند شد.

دو تا از بزرگترین پرونده ها شامل دسترسی به مالیات های دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و نقش الکترال هایی که در واقع قالب آرای ریاست جمهوری را معین می کنند، در تاریخ های 12 و 13 ماه مه (22 و 23 اردیبهشت) به بحث گذاشته می شوند.

ساختمان دیوان عالی آمریکا از 12 ماه مارس (22 اسفند 98) به روی عموم بسته شده است اما دادگاه، فعالیت خود را ادامه داده است که منجر به 18 تصمیم شد در حالیکه بیشتر کارکنان و تعداد زیادی از قضات از منزل کار می کردند.

310 23310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 12 تیر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1361

به "دیوان عالی آمریکا بیخیال ترامپ نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوان عالی آمریکا بیخیال ترامپ نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید