دلیل خودداری ایسکو از بستن بازوبند کاپیتانی رئال مادرید چه بود؟

خودداری هافبک اسپانیایی رئال مادرید از قبول بازوبند کاپیتانی این تیم ابهاماتی را برای طرفداران این تیم به وجود آورد.

دلیل خودداری ایسکو از بستن بازوبند کاپیتانی رئال مادرید چه بود؟

به گزارش خبرنگاران ، در بازی شب گذشته (چهارشنبه) تیم های فوتبال رئال مادرید و زسکا مسکو، علاوه بر نتیجه بازی که 3 بر صفر به سود میهمان روس، زسکا مسکو رقم خورد، یک اتفاق عجیب دیگر هم رخ داد که آن خودداری ایسکو از قبول بازوبند کاپیتانی رئال مادرید پس از خروج مارسلو از میدان بود. این اتفاق بد از هو شدن ایسکو از سوی طرفداران رئال مادرید به خاطر از دست دادن یک موقعیت گلزنی بود.

ایسکو در حالی که در بازی قبلی کهکشانی ها در جام حذفی اسپانیا مقابل تیمه ملیا بازوبند را در اختیار داشت این بار آن را رد کرد و به دنی کارواخال داد.

مارسلو در این باره گفت: من سعی کردم بازوبند را به ایسکو بدهم اما او به من گفت که آن را به کارواخال بدهم. نمی دانم دلیلش چه بود.

در رئال مادرید توالی کاپیتان های تیم به ترتیب از سرخیو راموس آغاز می گردد و پس از آن با مارسلو، کریم بنزما، رافائل واران، ناچو، گرت بیل، لوکا مودریچ و ایسکو ادامه پیدا می نماید. ایسکو دو روز زودتر از کارواخال به رئال مادرید پیوسته است، بنابراین سابقه حضور او در این تیم نسبت به هم تیمی اش آنقدرها بیشتر نیست.

با این حال طبق گزارش نشریه مارکا دلیل خودداری ایسکو از قبول بازوبند کاپیتان وعده ای بوده که او چندی پیش به کارواخال داده و به او گفته بود که می تواند این بازوبند را در این بازی به بازوی خود ببندد. به همین دلیل در دقیقه 74 که مارسلو از میدان خارج شد، ایسکو به مارسلو گفت که بازوبند را به جای او به کارواخال بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 294

به "دلیل خودداری ایسکو از بستن بازوبند کاپیتانی رئال مادرید چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل خودداری ایسکو از بستن بازوبند کاپیتانی رئال مادرید چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید