در کدام مناطق پایتخت آپارتمان زیر 700میلیون تومان یافت می گردد

به گزارش سبزوار امروز، خبرنگاران : مقصد اصلی خانه اولی ها در بازار مسکن مناطقی است که آپارتمان های تا 700 میلیون تومانی برای فروش در آنها عرضه می گردد.

در کدام مناطق پایتخت آپارتمان زیر 700میلیون تومان یافت می گردد

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش سبزوار امروز، میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان معامله شده در تهران در فروردین ماه حدود 15 میلیون و 600 هزار تومان است که بر این اساس خرید یک واحد آپارتمان 60 مترمربعی در این محدوده قیمتی حدود 900 میلیون تومان تمام می گردد. این در حالی است که بودجه خانه اولی های حاضر در بازار مسکن به مراتب از این رقم پایین تر است.

بنابراین خانه اولی ها این روزها ناگزیر هستند نسبت به خرید آپارتمان هایی اقدام نمایند که قصد سکونت در آنها را ندارند؛ به این معنا که یا از متراژ مطلوب آنها کوچک تر است یا در محله های هدف آنها واقع نشده یا اینکه نیازمند بازسازی اساسی است که فعلا نقدینگی کافی برای آن در اختیار ندارند. واسطه های ملکی می گویند بودجه خانه اولی ها با احتساب وام اغلب به زحمت به 500 تا 600 میلیون تومان می رسد و در نتیجه آنها ناگزیر هستند روی متراژ 40 تا 60 مترمربع با سن بنای نسبتا بالا برای یافتن آپارتمان مناسب بودجه خود تمرکز نمایند.

یکی از مناطقی که این روزها فایل مناسب خانه اولی ها در آن قابل جست و جو است، خیابان پیروزی و زیرمحله های این محور است. افزون بر این محله های ارزان قیمت منطقه هفت همچون خواجه نظام، نامجو و سبلان و نیز محله های واقع در مناطق 9 و 10 نیز املاک با این محدوده قیمت فروش را عرضه نموده اند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1330

به "در کدام مناطق پایتخت آپارتمان زیر 700میلیون تومان یافت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در کدام مناطق پایتخت آپارتمان زیر 700میلیون تومان یافت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید