در ادامه طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز؛چند خرده فروش مواد مخدر در جغتای دستگیر شدند

به گزارش سبزوار امروز، خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی جغتای گفت: در ادامه طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، چند خرده فروش مواد مخدر در سطح این شهرستان دستگیر شدند.

در ادامه طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز؛چند خرده فروش مواد مخدر در جغتای دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از جغتای، عباس صارمی ساداتی صبح امروز در گفت وگو با سبزوار امروز اظهار اشت: مأموران این فرماندهی طی چند روز گذشته با تحت نظر گرفتن نقاط آلوده سطح شهرستان هفت خرده فروش مواد مخدر طی چند فقره عملیات دستگیر شدند که در مجموع از آنان مقدار 20 گرم مواد مخدر از نوع کراک و شیشه کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانون تحویل مقامات قضایی شدند.

این فرمانده انتظامی همچنین از دستگیری دو سارق موتور سیکلت و نیز دو مالخر در اطراف ایستگاه راه آهن جغتای خبر داد.

وی درباره نحوه دستگیری این متهمان اظهار داشت: مأموران گشت ویژه این فرماندهی حین انجام مأموریت گشت زنی در سطح شهر و نیز ایستگاه راه آهن به دو نفر که به وسیله یک دستگاه موتور سیکلت در حال تردد در منطقه بودند، مشکوک و آنها را به طور نامحسوس تحت نظر قرار می دهند.

صارمی خاطرنشان کرد: متهمین که قصد سرقت سیم و کابل برق را به وسیله یک دستگاه اره آهن بری را داشتند، قبل از هر اقدامی توسط مأموران تحت امر این فرماندهی شناسایی، دستگیر و بلافاصله برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل و تحت بازجویی فنی، تخصصی و پلیسی قرار گرفتند و موتورسیکلت آنان نیز پس از استعلام به عمل آمده، سرقتی اعلام شد.

وی درعین حال یادآور شد: پس از تحقیقات ویژه متهمین به سه فقره سرقت موتورسیکلت از یکی از شهرستان های همجوار اعتراف کردند.

رئیس پلیس جغتای گفت: متهمان اعتراف کردند که این موتورسیکلت ها را به افرادی فروخته اند که پس از شناسایی آنها با هماهنگی دادستان، موتورسیکلت ها از مالخران اخذ و به اداره آگاهی شهرستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی جغتای همچنین اضافه کرد: هر دو مالخر و دو سارق پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جغتای همچنین از دستگیری یک نفر ارازل و اوباش و توقیف دو دستگاه کامیون اقلام قاچاق در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: در پی همکاری اهالی یکی از روستاهای اطراف شهر جغتای و ارائه اخبار و اطلاعات واصله از سوی مردم مبنی بر ایجاد ناامنی و ایجاد رعب و وحشت توسط یکی از جوانان روستای مذکور در سطح روستا، بلافاصله اکیپی از مأموران این فرماندهی با اخذ دستور قضایی به محل این روستا اعزام شدند.

صارمی در تشریح این عملیات افزود: یگان ویژه عملیاتی پس از استقرار در محل سکونت این فرد شرور در روستای محل اقامت وی، بلافاصله در یک برنامه ریزی دقیق فنی و پلیسی با محاصره محل با استفاده از تاکتیک های ویژه و نوین پلیس فرد مورد نظر را در منطقه دستگیر و پس از بازرسی از وی یک قبضه شمشیر که به وسیله آن در سطح روستا اقدام به قدرت نمایی می کرده است، کشف و با ادوات مکشوفه از وی برای بازجویی به پلیس آگاهی این شهرستان انتقال داده شد.

خاطرنشان کرد: این متهم تاکنون در چند نزاع دسته جمعی، شرارت و قدرت نمایی با شمشیر و نیز معاونت در آدم ربایی شرکت داشته است که پس از بررسی و تحقیقات ویژه و نیز تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد و تحقیق در زمینه سایر جرائم احتمالی این فرد شرور ادامه دارد.

رئیس پلیس جغتای همچنین از توقیف دو دستگاه خودرو کامیون که اقدام به قاچاق چوب و نیز دام سنگین به تعداد 10 نفر شتر کرده بودند، خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: این دو دستگاه کامیون در طی دو عملیات جداگانه بازرسی در محورهای مواصلاتی شهر جغتای توسط عوامل گشت 110 و یگان امداد متوقف و در این رابطه دو نفر بازداشت و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

انتشار: 9 اسفند 1391 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 237

به "در ادامه طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز؛چند خرده فروش مواد مخدر در جغتای دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در ادامه طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز؛چند خرده فروش مواد مخدر در جغتای دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید