دبیر و اعضای کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب شدند

به گزارش سبزوار امروز، دکتر علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم و دو عضو این کمیته را در احکامی جداگانه منصوب کرد.

دبیر و اعضای کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب شدند

به گزارش خبرنگار سبزوار امروز، دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی امروز 16 مهرماه، دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم و دو عضو این کمیته را در احکامی جداگانه منصوب کرد.

در حکم انتصاب سیدرحمت اله رئوف، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد،بازرسی و پاسخگویی به شکایات به سمت دبیر کمیته فوق الذکر چنین آمده است:

در اجرای بند 7 ماده 1 تصویب نامه شماره 206/93/560مورخ 93/1/20 شورای عالی اداری و به منظور ارتقای نقش تسهیلگری و هدایتگری دولت و انجام اصلاحات در نظام اداری کشور جهت شفاف سازی فرآیند انجام امور و فعالیت ها، ارتقای کیفیت پاسخ گویی، افزایش رضایتمندی خدمت گیرندگان و احقاق حقوق مردم و تکریم ارباب رجوع، تقویت ارزش های دینی و اخلاقی در رفتار سازمانی و شغلی کارکنان، اجرای دقیق و موثر مقررات موضوعه پیشگیری و مبارزه با فساد اداری و افزایش سلامت در اتخاذ تصمیمات، اقدامات و فعالیت ها، به موجب این ابلاغ به سمت دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم این وزارتخانه منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام امور محوله اقدام لازم به عمل آید.

همچنین دکتر مونسان در احکامی دیگر، بهروز عمرانی رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، و علیرضا طالبی رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را به سمت عضو کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 847

به "دبیر و اعضای کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر و اعضای کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید