خواجه وند: استوکس هنوز بازیکن پرسپولیس است، هیچ بحثی درباره کسر قرارداد نیست

به گزارش سبزوار امروز، مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: استوکس با این باشگاه قرارداد دارد و هنوز بازیکن ما است.

خواجه وند: استوکس هنوز بازیکن پرسپولیس است، هیچ بحثی درباره کسر قرارداد نیست

گزارش گروه ورزشی سبزوار امروز، به مهدی خواجه وند پس از جلسه امروز مدیران باشگاه ها در فدراسیون فوتبال گفت: پرداخت به موجب قرارداد و توافقی که انجام می گردد، است. مشکل چالش قراردادی نداریم، علت بروز این اختلافات می تواند ناشی از نحوه تنظیم قراردادها باشد. خیلی از قراردادها خوب تنظیم و در آنها چارچوب رعایت شده، اما انجام تعهد هم در اثنای اجرای قرارداد مهم است.

خواجه وند در مورد این که آیا امروز در مورد حجم قراردادهای که باشگاه پرسپولیس دارد هم صحبت شد، مطرح نمود: امروز یک خرده بحث ها کلی تر بود. چالشی و آسیب شناسی بود، به مسائل ورود نشد که مشخصا در مورد پرونده ای خاص چه اتفاقی می خواهد بیفتد.

مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد پرونده های جاری این باشگاه گفت: امروز مصاحبه ای انجام دادم و آخرین اتفاقاتی که در مورد پرونده ها هست، روی سایت باشگاه قرار گرفته است.

وی در مورد این که گفته می گردد قرارداد با بازیکنان خارجی باید مورد تأیید وزارت ورزش قرار بگیرد و آیا در جلسه امروز این موضوع مطرح شد، شرح داد: نه، حالا بخشنامه است. قانون فیفا صراحت دارد که می تواند به صورت توصیه انجام گردد، با این حال فدراسیون و وزارت ورزش حتماً توصیه های خاص خودشان را خواهند داشت.

خواجه وند در مورد بازگشت نبی به فدراسیون فوتبال گفت: حتماً اتفاق خیلی خوبی خواهد بود. او سابقه مدیریت باشگاهی دارد و معضلات باشگاه ها را می شناسد و با توجه به سابقه ای که در فدراسیون دارد حتماً اتفاق خوبی است.

مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد این که پرسپولیس 11 پرونده در فیفا دارد و هواداران نگران کسر امتیاز یا بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی هستند، گفت: سعی می کنیم این پرونده ها را به ریز روی سایت منتشر و آنها را مدیریت کنیم.

وی در مورد این که گفته می گردد احتمال دارد از قرارداد بازیکنان تیم کسر گردد، مطرح نمود: هنوز از جانب فیفا چیزی به ما ابلاغ نشده، فدراسیون هم بعید می دانم ورود کند و از طریق باشگاه هم چیزی در این خصوص مطرح نشده و هیچ بحثی به وجود نیامده است.

خواجه وند در مورد این که آیا باشگاه پرسپولیس در پرونده استوکس برنده می گردد و یا بازنده خواهد بود، گفت: نامه هایی را که باید می زدند، زده اند. در مورد او گزارش این طور است، وکیلش نامه ای فرستاده و از مرخصی که به او داده شده تشکر کرده و درخواستشان را در مهلت مقرر داشته اند.

مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد این که او قطعا برنمی گردد، شرح داد: فعلا که با ما قرارداد دارد. هنوز وارد این بحث نشده ایم. او هنوز بازیکن ما محسوب می گردد.

وی در مورد این که برخی از بازیکنان از دریافتی های خودشان شاکی هستند، گفت: من اصلاً در جریان نیستم و این مسأله مدیریتی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1327

به "خواجه وند: استوکس هنوز بازیکن پرسپولیس است، هیچ بحثی درباره کسر قرارداد نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواجه وند: استوکس هنوز بازیکن پرسپولیس است، هیچ بحثی درباره کسر قرارداد نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید