خبرنگاران پرواز بوشهر- رشت و بالعکس دایر شد

به گزارش سبزوار امروز، بوشهر- خبرنگاران- مدیرکل فرودگاه های استان بوشهرگفت:باتوجه به درخواست شهروندان و پی گیری اداره فرودگاه های این استان، پرواز بوشهر- رشت و بالعکس از امروز اول آبان ماه برقرار شد.

خبرنگاران پرواز بوشهر- رشت و بالعکس دایر شد

کمال دهقان منشادی روزپنجشنبه درگفت وگو با خبرنگاران افزود: با اضافه شدن این پرواز شمار پروازهای فرودگاه بوشهر به 72 پرواز داخلی افزایش یافته است.

وی بیان نمود: راستا پروازی بوشهر- رشت و بالعکس برای یک روز در هفته پنجشنبه ها توسط یک فروند هواپیمای MD شرکت هواپیمایی زاگرس انجام می شود.

مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر افزود: پرواز بوشهر - رشت با شماره پرواز 4085 ساعت 9:15 و پرواز برگشت نیز با شماره 4084 از راستا رشت - بوشهر ساعت 13:35 دقیقه انجام شد.

دهقان مشادی یادآورشد: در زمان حاضر 70 پرواز از فرودگاه بوشهر در هفته در راستاهای تهران، مشهد، اصفهان و خارگ انجام می گیرد که راستا رشت نیز به آنها اضافه کرده شد.

وی ادامه داد: همچنین هفت شرکت هواپیمایی شامل ایران ایر، ایران ایرتور، وارش، قشم ایر، زاگرس، آسمان و ماهان درفرودگاه بوشهر فعالیت می کنند که با برقراری پرواز خط بوشهر - رشت، زاگرس نیز به این شرکت ها اضافه می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1647

به "خبرنگاران پرواز بوشهر- رشت و بالعکس دایر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پرواز بوشهر- رشت و بالعکس دایر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید