خبرنگاران فعال حوزه نیروی انتظامی در اردبیل تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم که ظهر شنبه از سوی نیروی انتظامی استان اردبیل برگزار شد، نمایندگان خبرگزاری ها، برخی از نشریات محلی و خبرنگاران صدا و سیمای مرکز اردبیل تجلیل شدند.

خبرنگاران فعال حوزه نیروی انتظامی در اردبیل تجلیل شدند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در این مراسم طی سخنانی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی تکلیفی در قبال خبرنگاران ندارد، یادآور شد: با این حال رسانه ها و خبرنگار همواره از سوی نیروی انتظامی اردبیل مورد حمایت بوده اند.

ناصر اسحاقی با تاکید بر اینکه رویکرد نیروی انتظامی توجه به رسانه و انتشار اخبار و برنامه های این نیرو است، یادآور شد: با عملکرد صحیح در این حوزه و بحث معرفی خدمات و فعالیت ها امروزه شاهد رضایت عمومی از خدمات نیروی انتظامی در جامعه هستیم.

وی انعکاس برنامه ها و فعالیت های نیروی انتظامی را در بحث افزایش امنیت اجتماعی مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: اگر مردم نیروی انتظامی را حاضر و ناظر ببینند بی شک احساس امنیت در جامعه ارتقا می یابد.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان همچنین بدون اشاره و تشریح وضعیت رسانه ها و خبرنگاران این استان و مشکلات این قشر در مباحث مختلف بویژه در بحث دسترسی به اطلاعات و اخبار، به ایراد سخنرانی در خصوص مباحث و حوادث بین المللی و غیرمرتبط پرداخت.

نماینده خبرنگاران و رسانه های استان اردبیل نیز در این آئین با اشاره به مشکلات رسانه ها در بحث تولید محتوا تاکید کرد که به همین دلیل رسانه ها تا حدودی قافیه را به فضای مجازی باخته و ناخواسته بخشی از وظایف خود در امر اطلاع رسانی و خبری را به این حوزه واگذار کرده اند.

سیفعلی موسی زاده در عین حال آسیب های فضای مجازی را در جامعه یادآور شد و با اشاره به تاثیر رسانه در دنیای کنونی بیان داشت: با وجود تاثیر رسانه ها بسیاری از دستگاه ها و نهادها با خودسانسوی و سکوت خبری هنوز نتوانسته اند با جریان آزاد اطلاعات کنار بیایند.

مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی در اردبیل با بیان اینکه دستگاه های فرهنگی و اجتماعی استان اردبیل در بحث خبری و اطلاع رسانی تغذیه مطلوبی برای رسانه ها ندارند، اضافه کرد: همین امر یکی از دلایل افت تولید محتوا در رسانه ها است.

منبع: mehrnews.com
انتشار: بروزرسانی: 5 خرداد 1398 شناسه مطلب: 433

به "خبرنگاران فعال حوزه نیروی انتظامی در اردبیل تجلیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فعال حوزه نیروی انتظامی در اردبیل تجلیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید