خبرنگاران رئیس دانشگاه پزشکی بوشهر: واکسن آنفلوانزا از کرونا پیشگیری نمی کند

به گزارش سبزوار امروز، بوشهر- خبرنگاران- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: واکسن آنفلوانزا از ابتلا به کرونا پیشگیری نمی کند بلکه فقط به پزشکان و کادر بهداشت و درمان اطمینان می دهد که اگر در 6 ماه بعد فردی علامت دار شد، بیماری او آنفلوآنزا نیست.

خبرنگاران رئیس دانشگاه پزشکی بوشهر: واکسن آنفلوانزا از کرونا پیشگیری نمی کند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، دکتر سعید کشمیری روز دوشنبه به رسانه ها گفت: در این ارتباط تزریق واکسن آنفلوآنزا تنها برای گروه های هدف مشخص شده است از سوی وزارت بهداشت و آموزش پزشکی توصیه می گردد.

وی اضافه نمود: واکسن آنفلوانزا برای برخی از گروه های هدف به صورت رایگان توزیع می گردد.

کشمیری ادامه داد: توزیع واکسن آنفلوانزا به شکل مشترک و همزمان در کشور و بر اساس سهمیه صورت می گیرد و به محض ورود به استان بوشهر در داروخانه های خصوصی و مراکز بهداشت توزیع تا گروه های هدف برای دریافت آن اقدام نمایند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در زمان حاضر باید تا زمان اتمام مراحل فراوری واکسن کرونا همچنان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرد.

وی اظهار کرد: به طور یقین برای کرونا واکسنی به کشور وارد می گردد که تمام آزمون ها و مراحل فراوری را بخوبی پشت سر گذاشته و مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی باشد، اما هنوز هیچ واکسنی همه این مراحل را طی نکرده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 1595

به "خبرنگاران رئیس دانشگاه پزشکی بوشهر: واکسن آنفلوانزا از کرونا پیشگیری نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رئیس دانشگاه پزشکی بوشهر: واکسن آنفلوانزا از کرونا پیشگیری نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید