جعفرزاده: سوال کنندگان از رییس جمهور به دنبال ضربه زدن به دولت هستند

به گزارش سبزوار امروز، نایب رییس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت: علت عدم حمایت ما از سوال از رییس جمهور این است که نیت سوال کنندگان ضربه زدن به دولت بوده است.

جعفرزاده: سوال کنندگان از رییس جمهور به دنبال ضربه زدن به دولت هستند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با سبزوار امروز، درباره طرح سوال از رییس جمهور اظهار کرد: کسانی که سوال از رییس جمهور را در مجلس دنبال می کردند به دنبال اهداف سیاسی هستند و اتفاقا رهنمود اخیر رهبری آنها را پنچر نموده است.

وی اضافه نمود: ما معتقدیم آقای روحانی خودش باید در بازه های زمانی مختلف در مجلس شورای اسلامی حضور یابد و به نمایندگان گزارش کار بدهد، با آنها مشورت کند، از آنها کمک بخواهد و تعاملش را افزایش دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما خوشحال بودیم کسی که ادبیات مجلس شورای اسلامی را بلد است رییس جمهور گردیده ولی الان در واقع ارتباط رییس جمهور با مجلس شورای اسلامی قطع است. ایشان باید خودش وقت بگذارد. اگر رسانه ها نبودند می شد گفت انگار مجلس و دولت در دو کشور مختلف زندگی می نمایند ما معتقدیم کانال های ارتباطی قطع است در حالی که رییس جمهوری باید از توان و ظرفیت مجلس برای توجیه مردم و نمایندگان استفاده کند و اگر اینطور نباشد خسارت می بیند.

جعفرزاده اضافه نمود: اگر آقای روحانی در روز طرح سوال ثابت کند که تسلطی بر حوزه ها دارد و راهکارها را تشریح کند مثلا بگوید برای تثبیت نرخ ارز چه فرآیندی طی گردیده است مجلس حتما قانع می گردد. البته عده ای هستند که همیشه با همه چیز مخالف هستند و متاسفانه فضا به گونه ای گردیده که همه می خواهند نقش اپوزیسیون را ایفا نمایند.

نایب رییس فراکسیون مستقلین مجلس با بیان این که موضوع سوال از رییس جمهوری هنوز در این فراکسیون به بحث گذاشته نگردیده است، توضیح داد: سوال نمایندگان نیت شان ضربه زدن به دولت بوده و علت عدم حمایت ما از سوال هم همین بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sabzevartoday.ir شناسه مطلب: 87

به "جعفرزاده: سوال کنندگان از رییس جمهور به دنبال ضربه زدن به دولت هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفرزاده: سوال کنندگان از رییس جمهور به دنبال ضربه زدن به دولت هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید